Підвищення SERP Натисніть через ставки (CTR) з переконливими мета опису

Багато людей відкидають мета-описи як застарілий інструмент SEO - той, який пошукові системи давно девальвували після наступних років укладання ключових слів та інших прямих шахрайств. Тим не менш, ці люди пропускають неймовірну можливість представити користувачам пошуку фрагмент переконливого тексту і збільшити шанси генерувати трафік назад на свої сайти з видань.

Ось як моя компанія Single Grain використовує мета описи для підвищення органічного трафіку…

1 - Зрозуміти нову роль метаописів

Наша мета як маркетологів полягає в тому, щоб змусити більше людей реагувати на наші комунікації - бажано, витягуючи свої кредитні картки у більшості випадків. Однак для того, щоб привернути їх до цієї стадії купівлі, ми спочатку повинні отримати їх на наш сайт, що означає зробити наші фрагменти, які з'являються в видачах, максимально привабливими.

Очевидно, що наша мета полягає в тому, щоб зробити наш сайт максимально високим у SERPs, використовуючи комбінацію на сторінці та поза сторінками SEO . Тим не менш, немає аргументів з тим, що Google Search Plus Your World, розширені змішані SERPs та ряд інших факторів зробили завоювання перших позицій завдяки традиційному SEO більш важким, ніж будь-коли.

І це прикро, як нещодавнє дослідження Slingshot SEO - опубліковано на SEOMoz - продемонстрували величезне зниження ставки кліків, що різко падає відповідно до позиції SERP:

За їхніми результатами, хоча сайт з найвищим рейтингом має шанси, що перевищує 18%, це ймовірність знижується до 4% або менше, як тільки четверта позиція в видачах. Це дуже велика угода, як у багатьох випадках, нещодавнє включення додаткових результатів змішаних ЗМІ ЗМІ та персоніфікованих результатів збільшило традиційно високі рейтингові сайти, принаймні, на таких багатьох позиціях.

Так що якщо ми не зможемо заробити високо клацніть через ставки забезпечуючи найвищі позиції у видачах, ми повинні заохочувати трафік до вибору нашого переліку над іншими, використовуючи лише інші доступні засоби - гарантуючи, що текст, що міститься у наших фрагментах SERP, є максимально переконливим!

Це де мета описи, згадані раніше приходять в ... Тому що фрагменти SERP тягнути їх текст безпосередньо з мета-теги сайту, ми можемо контролювати, як переконливі наші списки видання, просто змінюючи мета опис на наших сайтах.

2 - Знайдіть переконливу копію оголошення для наших метаописів

Оскільки ми знаємо, що наші мета-описи будуть відображатися у видачах кожного разу, коли з'явиться наш сайт, одна хитрість, яку ми можемо використати для того, щоб більше людей відповіли на нас, це зробити примітку нашої найкращої рекламної копії та розмістити її в мета-описі.

Але де ми можемо знайти цю ідеальну копію? Насправді, наші оголошення PPC і Facebook слугують хорошим показником того, на що люди добре реагуватимуть.

Що ми можемо зробити, це взяти оголошення, які змушують більшість людей відповідати на Facebook і Google Adwords, а потім використовувати їх в наших мета-тегах опису. Оскільки ці мета-описи з'являться в видачах, більша кількість людей буде працювати з нашими списками в результатах пошуку - це призведе до збільшення трафіку на наш сайт, більшої кількості переходів і більш високих рейтингів результатів пошуку через відповідне збільшення CTR.

3 - Визначити наші найефективніші оголошення

Тепер, коли ми знаємо, що потрібно шукати в наших облікових записах Google Adwords і Facebook, щоб знайти високоефективну копію, необхідну для того, щоб заманити відвідувачів у природні видання, нам потрібно визначити, які з наших оголошень найкраще підходять для використання в якості мета-описів.

Очевидно, що деякі з наших об'яв будуть краще пристосовані до цього використання, ніж інші, тому ми хочемо скористатися перевагами повідомлень, які найбільше відповідають користувачам у цих налаштуваннях. Шукайте оголошення з вашого облікового запису, які відповідають таким критеріям:

  • Високі показники показів - чим більше об’яви можна побачити в живих налаштуваннях, тим краще ми зможемо оцінити інші показники його вартості, у тому числі рейтинг кліків і відсоток конверсій. Новіші об’яви можуть бути не настільки перевіреними, що призводить до недостатньої кількості даних для виклику рішення.
  • Високі показники кліків - Оголошення, які створили кліки в налаштуваннях КПП, можуть спричинити такий же рівень інтересу з боку природних видань. Це не так важливо, що ці об’яви призводять до переходів, як у налаштуваннях КПП (оскільки ви не платите нічого, щоб з'явитися в природних видачах), тому шукайте оголошення, які демонструють високий рівень взаємодії завдяки кліку ставки.
  • Високі показники конверсій. Оголошення, які призводять до переходів, мають особливо цінуватися як потенційні параметри опису, оскільки вони вже довели свою здатність залучати покупців. Пошук існуючих оголошень з високим коефіцієнтом переходів (і відповідно високими показниками показів для перевірки їх ефективності з плином часу) має стати вашим першим пріоритетом для перетворення копії оголошення в теги опису мета.

Щоб побачити наочний приклад того, як цей процес виглядає на практиці, перегляньте наступний знімок екрана: http://screencast.com/t/TYh6nXAyXZH

4 - Налаштуйте наші найефективніші оголошення, щоб відповідати тегу опису мета

Нарешті, після того, як ви вирішите, які конкретні версії копій об’яви використовуватимуть у тегах мета-опису, можливо, вам доведеться трохи підігнати, щоб ваш текст відповідав унікальним параметрам, пов'язаним з цим використанням. Розгляньте всі наведені нижче рекомендації під час налаштування копії оголошення, яка відображатиметься в природних фрагментах SERP:

  • Мета опис має лише 155-160 символів, тому вам може знадобитися скоротити текст об'яви до розміру (пишіть мета-описи в Twitter, щоб побачити, скільки символів ви використовували).
  • Розгляньте можливість включення будь-яких цільових ключових слів, які ви маєте, у ваш мета-опис, а також (якщо вони ще не використовуються у копії оголошення), щоб отримати невелику вигоду від SEO.
  • Слідкуйте за вашим органічним SERP кліком через ставки після внесення змін до ваших метаописів. Незважаючи на те, що ці рекомендації повинні покращити обсяг трафіку, який ви отримуєте від природних результатів пошуку, ніщо не може бути застосовано в різних галузях з точністю до 100%, тому важливо, щоб будь-які внесені зміни не зменшили існуючий трафік.

В ідеалі, коригування мета-опису з використанням перевіреної копії оголошення має призвести до збільшення кількості кліків через природні видачі і нового потоку мотивованих, залучених відвідувачів до вашого сайту. Як ви, ймовірно, знайдете, ці відвідувачі часто мають більш високу мотивацію придбання, оскільки копія в оголошенні була розроблена з метою збільшення продажів, що призвело до збільшення конверсій і більшого прибутку для вашого бізнесу.

Зображення: edkohler

Але де ми можемо знайти цю ідеальну копію?