Поради - просування сайтів в пошукових системах, оптимізації сайту

Кожну сторінку необхідно оптимізувати під свої ключові слова з семантичного ядра.

Користувачі приходять на сайт з пошукових систем, але приходять вони за різними запитами Користувачі приходять на сайт з пошукових систем, але приходять вони за різними запитами. Якщо проаналізувати структуру запитів, то можна чітко розділити їх на групи.

Саме тому сторінки сайту повинні бути розбиті на групи і оптимізовані під різні типи пошукових запитів - як за допомогою HTML-метатегов і тегів, так і за допомогою якісних SEO-текстів.
Якщо ви не фахівець в сфері оптимізації та просування, тоді краще замовити розкрутку сайту у професіоналів, щоб не нашкодити сайту. Наша веб студія надає таку послугу і пропонує суттєві знижки для своїх клієнтів.

  • При грамотно проведеної типізації запитів і достатньою мірою оптимізації сайт перетворюється з набору розрізнених сторінок в потужний засіб залучення цільових відвідувачів. При оптимізації із застосуванням методу типізації пошукових запитів конверсія набагато вище, ніж при бездумному, безладному насиченні контенту сторінок ключовими словосполученнями і такому ж хаотичному типі роботи з тегами. До розкрутці сайту слід підходити дуже уважно і відповідально, всі ваші витрати на розробку сайту і оптимізацію можуть пропасти даром, якщо зробити кілька грубих помилок.
  • Для комерційних сайтів важливий не обсяг тексту на сторінці, а спонукання відвідувача до покупки або замовлення. Людина приходить на комерційний сайт для того, щоб отримати інформацію, пов'язану з питаннями придбання товару або послуги, - від вибору до власне замовлення. Інформація повинна бути викладена коротко, доступно, без зайвих подробиць. При читанні з монітора більшість людей прокрутити "простирадла" тексту, віддаючи перевагу лаконічному і чіткому стилю викладу.
  • Багато невеликих статей краще, ніж одна велика. І з точки зору утримання уваги читача, і з точки зору пошукового просування - кожну з невеликих статей можна оптимізувати під свої ключові слова. При цьому кожна з них буде чітко призначена для користувачів, які прийшли по конкретному пошуковому запиту.
  • Найважливіша інформація повинна бути на початку сторінки. Особливості людської психіки такі, що інформація, яка перебуває нагорі сторінки, сприймається як найважливіша, визначальна інше зміст. Приблизно так само працюють і алгоритми пошукових роботів. Найважливішими для них є перші 256 символів контенту сторінки, і якщо в них не буде ключових слів, за якими здійснюється просування сайту, то сторінка не отримає високий рейтинг при занесенні в індекс пошукової машини.

Тому замовити сайт під ключ і не заглиблюватися в тонкощі просування і розробки вийде, тільки якщо ви не плануєте подальшу розкрутку.
Це поради, які відносяться до підготовки сайту і інформації для оптимізації.