Поради та інструменти для написання SEO-Friendly Content

 1. Як зробити свій контент більш SEO-дружнім
 2. 1. Використовуйте заголовки та підзаголовки
 3. 2. Додайте посилання на попередній вміст
 4. 3. Оптимізуйте довжину статті
 5. 4. Вибирайте ключові слова з розумом
 6. 5. Оптимізуйте зображення
 7. 6. Зробіть вміст доступним
 8. 7. Напишіть високоякісний вміст
 9. Інструменти
 10. Зчитуйте вміст
 11. ESSAY MAMA
 12. HELP.PLAGTRACKER
 13. ПЕРЕВІРКА ЩІЛЬНОСТІ КЛЮЧОВИХ СЛОВ
 14. Оптимізація SEO
 15. Твоя черга
 16. Аварійний курс для створення списку листів електронної пошти через SEO

Якщо у вас є веб-сайт для вашого бізнесу, важливо, щоб зміст цього веб-сайту було оптимізовано пошуковою системою (SEO). SEO дружній контент є важливим, оскільки він впливає на розміщення вашого сайту на пошукових системах.

Якщо ваш веб-сайт з'являється на головній сторінці, ви отримаєте більше кліків, загальних, улюблених і залучених. Якщо ніхто ніколи не знайде вашу сторінку, то навіть самі написані статті безглузді. Але написання SEO покращеного контенту не є простим завданням. Існує багато думок і передбачення, що йде на написання сильного змісту SEO. Ці поради та інструменти допоможуть вам написати вміст, який не тільки цікавий і доречний для вашого веб-сайту, але й привертає увагу та відображається в результатах пошуку.

Як зробити свій контент більш SEO-дружнім

 1. Використовуйте заголовки та підзаголовки
 2. Додати посилання до попереднього вмісту
 3. Оптимізуйте довжину статті
 4. Вибирайте ключові слова з розумом
 5. Оптимізуйте зображення
 6. Зробити вміст доступним
 7. Напишіть високоякісний вміст

Використовуйте заголовки та підзаголовки  Додати посилання до попереднього вмісту  Оптимізуйте довжину статті  Вибирайте ключові слова з розумом  Оптимізуйте зображення  Зробити вміст доступним  Напишіть високоякісний вміст

1. Використовуйте заголовки та підзаголовки

Використання заголовків і підзаголовків робить кілька речей для оптимізації SEO. По-перше, це робить ваше письмово смітним і тому легше читати. Люди частіше діляться речами, які легко читати. Крім того, наявність заголовків і підзаголовків збільшує насиченість ключових слів.

2. Додайте посилання на попередній вміст

Посилання на якісні, авторитетні веб-сайти підвищують дієвість вашого власного веб-сайту. Чим краще посилання, тим вища ваша сторінка в результатах пошуку. Крім того, використання надійних джерел в тілі тексту створює довіру до ваших читачів.

3. Оптимізуйте довжину статті

Google надає пріоритет більш довгим статтям, але якщо це занадто довго, ви втратите читачів. Ваші статті повинні бути не менше 300 слів. Хоча не встановлений максимум, для того, щоб зберегти інтерес читача, спробуйте закрити їх близько 700 або 800 слів. Ключові слова повинні становити 1-2% тексту. Таким чином, у статті з 500 слів ви повинні включити 5-10 ключових слів.

4. Вибирайте ключові слова з розумом

Перш ніж ви коли-небудь сідаєте, щоб написати свою статтю, вирішіть, які ключові слова ви хочете включити. Ви можете заплатити маркетингову службу, щоб зробити це за вас, або ви можете вибрати ключові слова на основі результатів запланованих пошуків ключових слів. Якщо ви ще не зробили цього процесу, ви повинні почати з цього керівництво для дослідження ключових слів . Коли ви починаєте писати, використовуйте ключові слова в заголовку, заголовки, теги та основний текст.

5. Оптимізуйте зображення

Зображення мають важливе значення для того, щоб зробити ваш вміст цікавим і доступним для спільного використання. Люди набагато частіше купують у компанії, чий веб-сайт має привабливі та відповідні фотографії. Ти можеш оптимізуйте фотографії, додавши ключові слова до файлів зображень і надання тегів ALT. Також слід оптимізувати розмір фотографії. Зображення, які є занадто великими, уповільнюють час завантаження та зашкодять SEO. Зробіть зображення якомога менше без шкоди для видимості або якості.

6. Зробіть вміст доступним

Отже, ви вдало написали SEO-дружну, цікаву для вмісту, цікаву статтю, яку люди хочуть прочитати. Наступний крок - зробити його доступним. Сайти подібні Поділитися цим і AddThis полегшити додавання кнопок соціальних медіа на веб-сайт, щоб користувачі могли легко обмінюватися вмістом.

7. Напишіть високоякісний вміст

Цей повинен бути досить очевидним, але він не завжди застосовується. Найкращий спосіб заохотити людей до читання та спілкування з вашим вмістом - це написати вміст, який є корисним і цікавим. Пошукові системи нагороджують сайти, які мають високоякісний, відповідний вміст. Якість важливіше, ніж практично будь-який інший фактор у списку.

Після того, як ви маєте на увазі, що ви хочете писати та форматувати вміст, розгляньте можливість використання деяких із наведених нижче інструментів для спрощення та вдосконалення процесу написання.

Інструменти

Редактор Хемінгуея

Редактор Hemingway є фантастичним ресурсом для щоденних завдань написання, але це особливо корисно при перегляді статей для оптимізації SEO. Редактор Хемінгуея аналізує ваші статті, щоб знайти і виділити будь-які речення, які важко або "дуже важко", читати. Вона також підкреслює випадки пасивного голосу. Статті, які добре читаються, частіше використовуються для спільного використання, а статті, які є найбільш загальними, отримують кращий рейтинг SEO.

Зчитуйте вміст

Read-Able схожий на редактор Hemingway у його здатності аналізувати ваші статті на основі читабельності. Але замість підсвічування речень, які важко читати, вона надає вашому тексту загальний бал для читання. Оцінка показує, яка вікова група зможе легко читати сторінку. Якщо у вас є URL-адреса веб-сайту, ви можете ввести URL-адресу замість тексту.

ESSAY MAMA

Есе Мама пропонує клієнтам широкий спектр послуг письма. Команда професійних письменників може створювати SEO дружній контент для вашого сайту. Тому що абсолютно важливо забезпечити читачам чистий і правильний контент, Essay Mama може також надавати послуги коректури та редагування. Якщо ви хочете, ви можете форматувати веб-сайт вмісту та додавати заголовки та зображення.

HELP.PLAGTRACKER

При написанні веб-контенту природно звертатися до подібних веб-сайтів для натхнення. PlagTracker проаналізує вашу статтю, знайде випадки плагіату і замінить їх новим, оригінальним вмістом. Цей веб-сайт може допомогти гарантувати, що ваші статті ніколи не будуть мати плагіатний вміст.

ПЕРЕВІРКА ЩІЛЬНОСТІ КЛЮЧОВИХ СЛОВ

Перевірка щільності ключових слів сканує текст або URL-адресу, щоб дізнатися, скільки разів ви процитували кожне ключове слово. Це особливо корисно, якщо у вас дуже велика стаття, і ви хочете переконатися, що вона не надто насичена ключовими словами. Як згадувалося раніше, ключові слова повинні становити близько 1-2% тексту.

Оптимізація SEO

Цей інструмент оптимізації на сторінці аналізує ваш веб-сайт або URL-адресу і дає огляд факторів SEO оптимізації. Можна додати до п'яти ключових слів, які алгоритм шукатиме та розповідатиме про те, як часто використовується кожне слово.

Твоя черга

Сподіваюся, ви знайшли цей вміст корисним. Якщо ви використовуєте інструменти і поради, згадані в цьому списку, ви зможете створити дружній матеріал SEO незалежно від галузі, для якої ви пишете. Зрештою, ви навчитеся писати вміст, який люди хочуть читати і ділитися. SEO дружніх веб-сайтів отримати більше трафіку, і більш високі рівні трафіку поліпшити ваш рахунок SEO. Які ще ідеї ви повинні покращити якість вашого SEO? Чи є у вас додаткові хитрощі для досягнення кращих результатів пошуку? Поділіться ними в коментарях.

Аварійний курс для створення списку листів електронної пошти через SEO

Органічний пошук і маркетинг електронною поштою, як правило, були пов'язані з кожним, а не розглядали, як вони можуть працювати в парі.
У цій доповіді ми вирішили подивитися на комбінацію цих двох, зосередившись особливо на тому, як SEO може покращити ваші процеси створення списків електронної пошти.

Які ще ідеї ви повинні покращити якість вашого SEO?
Чи є у вас додаткові хитрощі для досягнення кращих результатів пошуку?