Пошук можливостей вмісту за допомогою аналізу конкурентів SEO

 1. Важливість контенту в SEO
 2. Як використовувати аналіз конкурентів для інформування вмісту веб-сайту
 3. Як знайти можливості тематичного вмісту за допомогою аналізу конкурентів
 4. Важливість аналізу конкурентів у SEO

Незважаючи на те, що Google покладається на AI, щоб визначити органічні рейтинги пошукового запиту, Google зробив (і продовжує робити) оновлення свого AI таким чином, що вони все частіше думають як люди. Веб-сайти, які надають цінність людям, переважають веб-сайти, які надають пріоритет оптимізації для AI Google, і ця тенденція лише збільшиться в майбутньому.

Ми досягли точки, де оптимізація веб-сайту для людського досвіду така ж, як оптимізація для AI Google. Чим більше людей займається і взаємодіє з вашим веб-сайтом і його змістом, тим сильніше ваш SEO продуктивність буде.

Визначення пріоритетів людського досвіду завжди повинно бути вашою метою, якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре класифікувався в органічному пошуку!

Визначення пріоритетів людського досвіду завжди повинно бути вашою метою, якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре класифікувався в органічному пошуку

Важливість контенту в SEO

Хоча такі елементи, як швидкість завантаження веб-сайтів, HTTPS та мобільний зв'язок, впливають на те, наскільки оптимізовано ваш веб-сайт для користувацького досвіду (і AI Google впливає на ці елементи в органічному рейтингу пошуку), вміст вашого веб-сайту викликає бажання відвідувачів з вашим веб-сайтом.

Ми сказали це раніше, але не можна переоцінити: Google самі це підтвердили вміст вашого веб-сайту входить до трійки найважливіших факторів рейтингу . Якщо ваш веб-сайт не пропонує вміст, з яким люди хочуть взаємодіяти, ви ніколи не будете добре працювати в органічному пошуку.

Тим не менш, це може бути складним завданням знайти вміст, що відповідає ніші вашого сайту, з якою люди хочуть взаємодіяти. Ось тут і починається аналіз конкурентів.

Як використовувати аналіз конкурентів для інформування вмісту веб-сайту

Оскільки інтелектуальна власність Google вже оцінює цінність вмісту та веб-сайтів з високим рівнем органічного пошуку, просто виконуючи пошук Google для відповідного запиту, буде створено декілька прикладів вмісту, яким вони подобаються. Google по суті говорить вам, чого хоче ваша аудиторія!

Наприклад, скажімо, ви запускаєте маркетингове агентство і хочете збільшити трафік на ваш веб-сайт. Знаючи, що публікація вмісту, з якою хочуть спілкуватися, має вирішальне значення для досягнення цієї мети, тому ми можемо шукати такі запити, як,

 • "Тенденції маркетингу"
 • «Виклики в індустрії маркетингу»
 • "Майбутнє маркетингу"

Аналіз тем і типів рейтингу вмісту на першій сторінці Google для цих запитів покаже вам типи вмісту, які слід створити. Якщо ви хочете перевершити будь-який з цих інших веб-сайтів в органічному пошуку, вміст, який ви створюєте, повинен бути кращим, ніж те, що наразі знаходиться на сторінці 1 . Включивши всю інформацію, яку ваші конкуренти пропонують на високому рівні, пропонуйте в одному місці на вашому веб-сайті, а потім додайте до неї більше, ніж жодна з високопоставлених сторінок конкурентів Стратегія Брайана Діна "Контент-хмарочос" ), у вас буде чудова можливість перевершити конкуренцію.

Ці приклади ключових слів більше пов'язані зі змістом керівництва / думкою про лідерство - що, якщо ми хочемо зайняти високе місце для чогось з більшою комерційною метою? Такий самий підхід ми можемо використовувати для оцінки вмісту, органічно розташованого на першій сторінці Google для таких запитів, як:

 • "Послуги маркетингової стратегії"
 • "Маркетингові консультаційні послуги"
 • "Маркетингові послуги Influencer"

Вміст, який ви знайдете на веб-сторінках, які органічно підходять для цих запитів, можуть повідомити про те, що ви повинні включити до своєї веб-сторінки з урахуванням таких запитів.

Примітка : Ви можете виявити, що сторінки з органічним рейтингом для цих запитів на основі послуг містять дуже мало вмісту. Це може означати, що веб-сайт пропонує значення в інших місцях / сторінках. Наприклад, маркетингова компанія з активним блогом і кількома високоцінними ресурсами (дослідницькими статтями, документами тощо) може фактично підвищити органічні ряди інших сторінок сайту, більш пристосованих до послуг. Рейтинг на сторінці 1 для "Маркетингових тенденцій", "Виклики в індустрії маркетингу" та "Майбутнє маркетингу" може підвищити рейтинг ваших сторінок послуг за запитами типу "Послуги маркетингової стратегії".

Як знайти можливості тематичного вмісту за допомогою аналізу конкурентів

Якщо ви зіткнулися з перешкодою, коли ви маєте проблеми з мозковим штурмом і тематикою вмісту для пошуку, ви можете використовувати інструменти для аналізу того, для чого класифікуються конкуренти та блоги.

Наприклад, є один інструмент, який пропонує таку функціональність SEM Rush . Використовуючи цей інструмент, ми бачимо, що популярний маркетинговий блог, професіонал з маркетингу, органічно займає понад 60 000 ключових слів.

Використовуючи цей інструмент, ми бачимо, що популярний маркетинговий блог, професіонал з маркетингу, органічно займає понад 60 000 ключових слів

Серед цих 60 000 ключових слів ми бачимо, що деякі з цих запитів включають:

 • "Що таке медіадоступ"
 • "Як зберегти онлайн-клієнтів"
 • "Прямий поштовий і електронний маркетинг"

Існують тисячі ключових слів, які ми можемо знайти за допомогою цієї тактики для інформування тематики вмісту, яку ми можемо створити, щоб отримати більше видимості в органічному пошуку.

Нам також не потрібно обмежуватися тими ключовими ключовими словами - якщо кілька конкурентів вашої маркетингової компанії посідають запит, наприклад, "Вхідні послуги ведучого", а на вашому веб-сайті немає сторінки цю лінію послуг (якщо це те, що пропонує ваша компанія), ви можете скористатися цим ключовим словом, щоб повідомити своє дослідження про те, який вміст потрібно включити до сторінки служби "Вхідний ген-генератор".

SEM Rush не є єдиним інструментом, що пропонує цей тип функціональності: Moz , Ключове слово Spy , SpyFu та інші можуть генерувати подібні уявлення. Використовуючи результати пошуку ключових слів за допомогою таких інструментів, можна розкрити можливості тематики вмісту, які, можливо, ніколи не перетинали вашу думку .

Важливість аналізу конкурентів у SEO

Коли справа доходить до SEO, аналіз конкурентів не тільки корисний для інформування про вміст вашого сайту. Все, починаючи від кольорових схем і зображень до інтерактивних функцій і навігаційної структури, можна (і повинні) враховувати при виконанні аналізу конкурентів.

Ваш веб-сайт може працювати досить добре в органічному пошуку, просто беручи всі хороші компоненти, які пропонує ваша конкуренція, і додаючи їй цінності. Саме це робить аналіз конкурентів настільки важливим у SEO.

Ці приклади ключових слів більше пов'язані зі змістом керівництва / думкою про лідерство - що, якщо ми хочемо зайняти високе місце для чогось з більшою комерційною метою?