Повний перелік SEO для блогерів

  1. Чому ви повинні дбати про SEO на блозі вашої компанії?
  2. Давайте подивимося на основи.
  3. Готові отримати більш просунуті?

Один з найпоширеніших заперечень щодо часу інвестування в пошукову оптимізацію - це щось подібне: «Я не можу встигати! Google завжди змінює свої алгоритми, тому просто немає сенсу.

І до цього я кажу: “Стоп! Я вірю в тебе! " і "Psst - базовий SEO набагато простіше, ніж ви думаєте".

Звичайно, є SEO експерти, які присвячують всю свою кар'єру метаданих і якірний текст і довгі ключові слова хвоста, але вам не доведеться витрачати години на день, щоб побачити серйозні результати від ваших зусиль. Насправді, коли мова йде про написання оптимізованих повідомлень у блозі, потрібно лише кілька хвилин.

Чому ви повинні дбати про SEO на блозі вашої компанії?

Для багатьох потенційних клієнтів вміст вашого блогу буде їхнім вступом до вашого сайту - якщо, насамперед, вони стикаються з вашим блогом. І хоча деякі люди можуть натрапити на ваш вміст у соціальних мережах або через колегу, пошукові системи все ще панують. Насправді, 63% бізнес-лідерів кажуть, що використовують онлайн-пошук як основний інструмент для пошуку вмісту ( Група економістів ).

Порада: Хороша оптична мережа (SEO) допоможе вам потрапити у двері, але отримання кваліфікованих потенційних клієнтів у вашій базі даних - це єдиний спосіб реально залучити дохід. Перегляньте наш блог Вдосконалення B2B Lead Generation з блогом Вашої компанії для простих, але ефективних способів генерувати більше потенційних клієнтів.

Давайте подивимося на основи.

Не підкреслюйте себе; Основи SEO для блогів легко освоїти, коли ви використовуєте цей шість пунктів контрольний список.

Готові отримати більш просунуті?

Як тільки ви побачите результати з переліку вище, у мене є відчуття, що ви будете підключені до SEO. Якщо це так, я рекомендую перевірити наступні ресурси, щоб допомогти вашим блогам запустити ряди Google (і Bing і Yahoo, якщо це більше ваша справа).

  • Блог Moz: Moz, безсумнівно, є провідним ресурсом для всіх SEO, і їх блог наповнений найкращими практичними порадами, новими дослідженнями та іншими пошуковими оптимізаціями. (Справедливе застереження: легко читати публікації в блогах протягом декількох годин).
  • Повне керівництво по B2B маркетингу: Цей посібник 80 сторінок для B2B маркетингу включає в себе розділ про контент-маркетинг, а також ще більш корисні листи для оптимізації вмісту для пошуку.
  • Правда про соціальні медіа та SEO: Цей короткий пост в блозі пояснює часто невідомий зв'язок між соціальними медіа і SEO. Якщо ви вже не думаєте про соціальні мережі, як про де-факто пошукові системи, ця посада, безумовно, змінить вашу думку.

Чому ви повинні дбати про SEO на блозі вашої компанії?
Готові отримати більш просунуті?
Чому ви повинні дбати про SEO на блозі вашої компанії?
Готові отримати більш просунуті?