Позбавтеся від спам-посилання, яке я залишив на вашому сайті!

  1. Про Майк Моран

Останнім часом я знову і знову отримую електронну пошту. Оскільки Google нарешті почав руйнувати спам-посилання, веб-майстри скрізь закликають інших веб-майстрів видалити посилання, які не так давно хотіли вказати на свої сайти. Я здогадуюсь, що я можу зрозуміти це, але те, що я не можу зрозуміти, як це неприємно і грубо вони можуть бути в цьому. Я просто втомився від ставлення, яке вони, здається, мають, коли вони пишуть мені.

Я чесно не отримав жодного поодинокого гарного листа. Ніхто не вибачився за те, що сталося. Нічого. Натомість більшість букв звучать приблизно так:

Шановний веб-майстер,

Google повідомив нас про те, що з вашого сайту на нашому сайті є спам-посилання, за яке нас покарали в результатах пошуку. Видаліть це посилання якомога швидше. Дякую.

Можливо, це звучить приємно для вас, але це мене дратує. Чому? Тому що це звучить так, ніби я зробив щось неправильне, що я зобов'язаний їм виправити це, щоб вони могли відновити свої законні Божі дані Google.

Останнім часом я знову і знову отримую електронну пошту

Фото: Вікіпедія


У відповідь я надсилаю це веб-майстру:

Ось електронний лист, на який ви повинні надіслати:

- Я знаю, що ви зайняті, але я дуже вдячний вам. Ми дійсно зіпсували, коли ми найняли компанію, щоб зробити пошуковий маркетинг для нас, тому що вони вийшли і розмістили багато спам-коментарів у блогах, включаючи ваш. Нам шкода, що ми несли відповідальність за це.

Тепер ми отримуємо наше привітання, оскільки Google карає наші пошукові рейтинги, тому що ми маємо стільки спам-посилань на наш сайт. Я знаю, що це винятково наша помилка, але це дуже багато значить для нас, якщо ви можете видалити цей коментар з вашого блогу. "

Більшість людей не реагують на мою електронну пошту, але деякі роблять це, караючи. Для мене це лише ті, хто надихає. Я попросив декілька з них, чому вони посилають таке нечисте листа, і вони говорять мені, що вони не вірять, що хтось дійсно допоможе їм, якщо вони говорять правду.

Мені це сумно. Вони мають посилання на їхні сайти, оскільки вони намагалися обдурити власників блогу та Google. Коли Google ловить на їх chicanery, вони вирішують постаратися обдурити власників блогу знов — щоб зробити ці бідні blog власники думають вони зробили щось неправильне.

Для мене це найгірша частина SEO - потворна низка, яка виживає на дешевих трюках і дешевшій брехні. Коли ми всі перестанемо намагатися вигадувати якість і почати його створювати, то пошуковий маркетинг дійсно стане корисним для шукачів.

Пов'язані статті

Подобається ця посада Подобається ця посада?
Зареєструйтеся на наші листи тут.


Про Майк Моран

Майк Моран має унікальне поєднання маркетингових та технологічних навичок, які він застосовує для підвищення рентабельності інвестицій для великих маркетингових програм. Майк - колишній IBM Заслужений інженер і старший стратег в Converseon, Revealed Context і SoloSegment. Майк є автором трьох книг з цифрового маркетингу і є інструктором у бізнес-школі Rutgers. Він є членом ради директорів SEMPO, старшим науковим співробітником Товариства досліджень нових комунікацій та сертифікованим фахівцем.

Чому?