Професійна розкрутка сайту за гроші: скільки коштує?

На певному етапі просування сайту оптимізатор розуміє, що прийшов час використовувати платні способи розкрутки На певному етапі просування сайту оптимізатор розуміє, що прийшов час використовувати платні способи розкрутки. Найчастіше це відбувається після двох-трьох місяців з моменту запуску сайту. Але які платні методи використовувати, щоб ресурс піднімався все вище і вище в рейтингах пошукових систем? У цій статті будуть описані найефективніші способи платній розкрутки сайту, їх мінуси і плюси, їх особливості. Поради цієї статті допоможуть вам отримати результат і не викинути гроші на вітер.

Купівля посилань

Нарощування маси - фундаментальний метод seo-оптимізації сайтів. Саме кількість посилань на ваш сайт ресурсів формує ступінь довіри, що є головним фактором для формування пошукової видачі всіх пошукових систем. Без покупки посилань ви ніколи не просунете ваш сайт в топ!

Купівля посилань - справа не тільки архіважливе, але і дуже складна, потребує особливого підходу. Є кілька правил, які потрібно знати як Отче наш.

- купуйте посилання тільки на майданчиках тематики схожою з вашим сайтом;

- не закуповувати багато посилань за короткий проміжок часу;

- не купуйте посилання на сміттєвих майданчиках;

- не купуйте посилання на сторінках без текстового змісту;

- віддавайте перевагу віковим сайтам;

- намагайтеся купувати посилання з розміщенням в тексті, а не в футере;

- грамотно складайте анкор і околоссилочний текст.

Контекстна реклама сайту

Плюс контекстної реклами полягає в тому, що ви платите тільки за переходи на ваш сайт. Її мінус - найчастіше ці користувачі не залишаються на сайті довше трьох секунд.

Головна особливість цього виду платної реклами - можливість націлити. Тобто якщо ваш сайт присвячений телевізорів і вам потрібні користувачі, які готові купити телевізор або хоча б цікавляться ними, ви можете налаштувати цей пункт в меню контекстної реклами. Реклама з вашим сайтом буде видно тільки тим користувачам, які, припустимо, недавно вбивали в пошукову систему фразу «купити телевізор». Для інтернет-магазинів контекстна реклама може бути корисна, а ось для інших сайтів вона не дуже ефективна.

Тизери та Банери

Банерна реклама відрізняється від контекстної тим, що ви самі вибираєте сайт і місце, де буде показуватися банер. Цей вид реклами більш популярний тому, що у веб-майстра є можливість своїми силами створити привабливий банер, самому домовитися з власниками інших сайтів про оплату і способі її перерахування, вибрати місце розташування банера.

Тизери - це банери, який показують лише частину інформації про рекламований сайті або його продукції. Щоб побачити іншу частину, потрібно перейти на сайт. Головний плюс тізерів в тому, що вони красиві, яскраві, цікаві. Головний мінус - найчастіше люди клікають на тизери просто тому, що ті привабливо виглядають, а рекламований продукт їх не цікавить.

Партнерські програми

Цей вид реклами підійде тільки тим сайтам, які пропонують товари або послуги. Сенс реклами полягає в тому, що власники комерційних сайтів пропонують іншим веб-майстрам розмістити у себе рекламу їхньої продукції. Нагорода - відсоток від продажів. Головним плюсом для рекламодавця є те, що він платить тільки за лід - продаж, реєстрацію продукту, замовлення послуги. Таким чином, для комерційних сайтів партнерські програми - найефективніший спосіб реклами.

Сервіси автоматичного розкручування

На даний момент в інтернеті існує безліч сервісів автоматичного розкручування сайтів. За певну плату ці сервіси роблять за вас всю роботу, включаючи складання семантичного ядра і закупівлю посилань. Багато веб-майстри користуються цими сервісами, щоб позбавити себе від необхідності вручну підбирати якісні майданчики для закупівлі посилань.

Сервіси автоматичного розкручування - досить суперечливий метод просування. По-перше, ніхто точно не знає, наскільки якісні алгоритми сервісів і наскільки відповідальні їх співробітники. По-друге, знімаючи з себе частину роботи по просуванню, веб-майстер втрачає можливість набратися досвіду в цій сфері діяльності.

Тепер, коли ви дізналися основні методи платного просування сайтів, ви можете вибрати той, який вважаєте найефективнішим. Залежно від цілей і завдань, ви можете об'єднувати ці методи в одну стратегію з оптимізації веб-ресурсу.

Інші статті на нашому сайті

Але які платні методи використовувати, щоб ресурс піднімався все вище і вище в рейтингах пошукових систем?