Професійне автоматизоване просування сайтів

Як ми бачимо пошукові алгоритми стають все більш розумними з кожним днем, а отже - системи автоматизованого просування, такі як PromoPult , Rookee і інші повинні підлаштовуватися під це. Швидше за всіх поки зреагувала система SeoPult, тому що вона була найпершою з автоматизованих систем просування, це не дивно. Якщо говорити коротко - система просування покращилася в рази.

І тепер творці SeoPult представляють нову систему - SeoPult PRO .

У чому відмінності, які нововведення і цікаві функції пропонує нам система - про це і поговоримо в нашій статті. У чому відмінності, які нововведення і цікаві функції пропонує нам система - про це і поговоримо в нашій статті

Отже, що ми маємо на сьогоднішній день? А маємо не надто веселу картинку - пошуковики все більш і більш жорстко реагують на просування «старими» методами, тобто закупівлю посилань. А в принципі, нам-то більше нічого не залишається окрім як купувати посилання якщо так подумати (так, про саму якість сайту ми не говоримо - ми повинні зробити сайт ідеальним для користувача, це зрозуміло).

У загальному і цілому просування як не крути, а зводиться до купівлі посилань. Так ось, з настанням все більш жорстких алгоритмів пошукових систем просувати сайти простий покупкою посилань стає все складніше. А все чому - більшість посилань просто перестають працювати. Найчастіше оптимізатори стріляють по горобцях з гармати - закуповують величезну кількість посилань толком не дивлячись на параметри і взагалі самі сайти-донори, з яких вони купують посилання.

І пізніше приходить результат - дуже низькі позиції просувається, а то і зовсім «відкидання» сайту з топа куди-небудь на 100+ місця.

Хороший оптимізатор задумається - що робити? А все просто - купуйте якісніші посилання з якісних ресурсів, і краще - менше, але якісних, ніж величезна кількість з непотрібних майданчиків.

Так ось власне система Seopult Pro і дозволяє закуповувати посилання на якісно новому рівні - з повним аналізом «якісність» сайту-донора. Як саме це відбувається Ви можете ознайомитися всередині самої системи. Дана система пропонує вже відібрані тільки якісні майданчики, які тестувалися в системі, що дозволить майже зі 100% упевненістю говорити про поки ще незаспамленності цих майданчиків.

Реєструйтеся , Пробуйте, повідомляйте про результати.

Отже, що ми маємо на сьогоднішній день?
Хороший оптимізатор задумається - що робити?