Програми для очищення жорсткого диска і реєстру скачати безкоштовно

Чистимо ваш комп'ютер за допомогою спеціальних програм

Для чого служать програми для очищення вашого комп'ютера? Почнемо з самого головного відділу системи "Реєстру". У реєстрі зберігається безліч інформації про встановлені програми, драйвери, та й взагалі будь-якої інформації, що відбувається на комп'ютері. Наприклад створивши ярлик на робочому столі, а потім видаливши його, ключ з реєстру не видаляється тим самим засмічуючи його.
Наприклад ви видаляєте програму, та звичайно розробники подумали про видалення файлів з жорсткого диска, але ось про видалення ключів в реєстрі думають вони мало. Після постійного встановлення і видалення програм, реєстр засмічується, і а потім починається "Найцікавіше" - гальма в системі. Для цього і розробляються спеціальні програми для очищення реєстру, які видаляють з нього рядки більше не потрібні системі.
Що стосується очищення жорстких дисків, тут все трохи простіше. Використовуючи подібні програми ваш жорсткий диск очищається від сміття, який з'являється в результаті використання програм, наприклад firefox, photoshop, і інші.

Carambis Cleaner 1.3

Чергова комплексна утиліта від розробників програмного забезпечення Carambis. Утиліта виконує пошук різних проблем на комп'ютері і пропонує їх виправити.

System Mechanic

System Mechanic - одна з тих програм яка стане в нагоді на кожен день. Даний пакет замінять відразу 10 програм так як може ні тільки оптимізувати пам'ять, чистити реєстр і диски, оптимізувати швидкість інтернету але і видаляти сліди браузерів, захищати від шпигунів, і різних атак ззовні.

RegDoctor

RegDoctor - маленька утиліта для пошук в реєстрі комп'ютера різного сміття, а потім його видалення. За рахунок цієї функції збільшується продуктивність системи.

JetClean 1.5

Хочу познайомити своїх читачів з відмінною програмою для комплексної оптимізацій і налаштування ОС Windwows. Програма абсолютно безкоштовна, відповідно можна не думати про її покупку або пошуку нелегальних пакетів.

MAXA Cookie Manager

Корисна програма для видалення небезпечних COOKIE, які зберігаються на вашому комп'ютері, і можуть збирати конфіденційну інформацію. Почистивши абсолютно все куки, вам доведеться заново вводити логіни і паролі на сайти, дана утиліта допоможе уникнути цього.

Registry Mechanic

Потужна утиліта для поліпшення продуктивності операційної системи, видалення приватних даних з комп'ютера, а так само стиснення, оптимізації, і очищення реєстру.

RegCleaner 4.3

Дуже проста програма для оптимізації операційної системи, і збільшення швидкості роботи Windows. Включно з очищенням реєстру від різного сміття.

Vit Registry Fix 9.5

Нарешті з'явилася безкоштовна програма, яка в стан знайти несправні ключі в реєстрі Windows, і виправити їх без оплати, і обмежень. Завдяки даній утиліті мені вдалося виправити 1238 ключів, такого результату не може позаздрити навіть платні конкуренти.

Registry Booster 2013

Одна з найбільш простеньких програм для очищення і дефрагментації реєстру, з відсутністю різних утиліт.

Auslogics Bootspeed

Пані та панове вашій увазі представляємо одну з найпотужніших утиліт для роботи з операційною системою. Ви можете робити чистку реєстру, і жорстких дисків, змінювати зовнішній вигляд Windows, прискорювати інтернет і багато іншого.