Просування HubPages та лінз Squidoo

Одним із природних обмежень побудови посилань, зроблених через посилання на каталоги, є труднощі належної контекстуалізації цих посилань. Ми можемо створити заголовок, опис і можемо спробувати включити посилання в потрібну категорію, але ми не маємо контролю над рештою вмісту сторінки, на якій розміщено наше посилання. Дійсно, ми не маємо контролю над заголовком сторінки чи іншими посиланнями, які з’являються на цій сторінці.

На відміну від цього, є кілька дуже популярних сайтів публікації у соціальних мережах, які називаються концентраторами та об'єктивами, на яких ми можемо створювати цільові сторінки, що дозволяє нам налаштовувати вміст сторінки (текст, зображення, прив’язувати текстові посилання, альтернативний текст для зображень тощо), призначати заголовок і навіть визначити метаопис. Для тих із вас, хто досі не знає про ці веб-сайти соціальних медіа, дозвольте нам задіяти вас у світ публікації хабів та об’єктивів. Кальмар і HubPages дуже корисні з точки зору побудови посилань та просування вмісту.

  • Кальмар : дозволяє швидко створити цільову сторінку (майже як мікросайт), яку можна використовувати для просування товару чи партнерської пропозиції. Він пропонує чудову можливість налаштувати та оптимізувати вміст. Хоча він включає механізми перетворення та компенсації, багато користувачів використовують його строго з метою SEO.
  • HubPages , Змагання на кальмари. Якщо ви хочете продати товар або заробити його за допомогою Adsense, він може працювати добре для обох цілей. Якщо ви шукаєте ефект SEO, це також чудовий інструмент для побудови посилань.
Як ми можемо виділити ваші сторінки лінз і концентраторів Squidoo?
  • Налаштовані, повністю завершені профілі в хабпадах та Squidoo
  • 2 Унікальний вміст, розміщений на спеціалізованому концентраторі та об'єктиві
  • Відео та зображення додаються до публікацій за потребою

Добре детальний звіт про завершення проекту з деталями облікового запису, URL-адресами та всім необхідним, що потрібно знати, щоб забезпечити правильне завершення проекту.

Якщо у вас є питання щодо наших Хаб-сторінок та пакету лінз Squidoo, будь ласка, зателефонуйте на номер 647-948-5789, щоб отримати безкоштовну консультацію по SEO або зв’язатися з нами, заповнивши його. ця форма .

Сторінки концентраторів та пакет лінз Squidoo - Одноразовий платіж 200 доларів

200 доларів

Як ми можемо виділити ваші сторінки лінз і концентраторів Squidoo?