Просування сайту безкоштовно 2015

  1. Безкоштовна реклама в Інтернеті
  2. Що використовувати для просування сайту
  3. контекстна реклама
  4. контент
  5. Передові технології
  6. вірусний маркетинг
  7. Відкриті релевантні комунікації

Пошукове просування сайту займає одне з лідируючих місць в способах підвищення реалізації товарів в мережі Інтернет та популяризації web-ресурсів

Пошукове просування сайту займає одне з лідируючих місць в способах підвищення реалізації товарів в мережі Інтернет та популяризації web-ресурсів. Частота просування залежить тільки від кількості сторінок сайту. Але як правило великі проекти мають значну кількість сторінок і хочуть використовувати просування безкоштовно в 2016 році без значних витрат на контекстну рекламу.

Щоб розкрутка сайту безкоштовно принесла максимальну користь сайту і не викликала непотрібних санкцій з боку пошукової системи, з червня 2015 року не можна купувати посилання. За цим Яндекс строго стежить і обрана вами у SEO компанії програма для просування сайту може дорого обійтися падінням пошукових запитів у видачі.

Ви рекомендуємо діяти акуратно і спиратися на рекомендації Яндекса. Використовувати просування сайту самостійно і отримати необхідний результат вже зараз. Щоб домогтися максимального результату досить просто витрачати на сайт трохи вільного часу і сил, виконуючи вимоги пошукової системи до надійних і хорошим сайтам.

Насправді строго визначеної системи просування сайту не існує. Кожен веб-майстер використовує свої методи просування сайту, спрямовані на виведення його в топ Яндекса або Google. Ніяких секретів просування не існує. Досить лише бути трішки уважними до того, що говорять маркетологи і провідні програмісти пошукових систем. З їх презентацій можна дізнатися багато корисного насправді. Наприклад, чи можлива безкоштовна розкрутка і як її робити правильно.

Безкоштовна реклама в Інтернеті

Отже, щоб просування нічого не коштувало і ваш гаманець не тріщав від бюджетів на нескінченні способи просування сайту, використовуйте рекламу в Інтернеті. Адже повідомити користувачам того або іншого ресурсу в мережі про те, що існує сайт, що пропонує ваші послуги - нічого не варто. А це і є реклама, що впливає на просування.

А це і є реклама, що впливає на просування

Що використовувати для просування сайту

Давайте перерахуємо те, що здатне просувати сайт безкоштовно в Яндексі в 2016 році. Всі методи і способи, які не заборонені пошуковою системою:

Ось лише кілька активно працюють методик просування сайтів в Яндексі безкоштовно. Використовуйте їх і результат не змусить себе довго чекати. Давайте поговоримо про кожного з перерахованих методів безкоштовної розкрутки окремо:

контекстна реклама

Зі стартом рекламної кампанії автоматично запускаються механізми безкоштовної розкрутки сайту в Яндексі. Використовуйте Яндекс.Директ для просування сайту в 2016 році. Пошуковик відкрито не афішує про причетність контекстної реклами до впливу на пошукову видачу, але проведені експерименти показали, що справи йдуть саме так.

Як тільки ви запускаєте Яндекс.Директ, пошукова видача рекламованого Інтернет ресурсу стає значно вище ніж без використання контекстної реклами. Висновок - запускайте контекстну рекламу і ваш сайт поповзе в топ видачі Яндекса.

контент

Саме мабуть просто для просування сайту в Яндексі безкоштовно - нарощувати релевантну сайту тематичну масу контенту на своєму сайті. Це навіть заохочується спосіб безкоштовної розкрутки з боку пошукових систем. Адже саме за контентом йдуть на сайт користувачі.

Створюйте статті у відповідність тематиці вашого інтернет ресурсу.

Передові технології

Використання передових технологій на сайті є одним з найпоширеніших способів просування сайту в топ Яндекса. Причому ціни на передові технології не обов'язково високі.

Ось дивіться. Ви запустили сайт на CMS Bitrix. Це платна система, частота оновлення якої варіюється від 1 разу на 2 тижні до декількох разів на тиждень. З кожним оновленням система управління сайтом використовує нові тенденції в розробці магазинів. Наприклад наявність на сайті технології Bootstrap 3 автоматично говорить про те, що сайт використовує передові коди.

вірусний маркетинг

Досить кількох коментарів із згадкою вашого сайту, його назви або одного з п'яти головних ключових запитів в мережі Інтернет і безкоштовне просування в 2016 році вам забезпечено.

Пошуковики уважно стежать за наявністю згадок сайту і популярністю серед клієнтів. Важливо: посилання при вірусному маркетингу ставити часто не слід. Взагалі ставлення Яндекса до посилального просування в середини 2015 року різко змінилося. Зараз ставити посилання навіть шкідливо. Не прагніть до цього за всяку ціну. Важлива природність без використання посилань. Це цінується в рази більше.

Відкриті релевантні комунікації

Як відомо, seo просування неможливо без відгуків і дружби з конкурентами. Тільки уявіть собі, якого поваги заслужить ваш сайт у Яндекса, якщо його пошукові роботи виявлять гладеньке згадка вашого сайту компанії на офіційному веб-ресурсі вашого основного конкурента.

Це спочатку вже говорить про визнання конкурентом вашого лідерства, авторитету в якості свого бізнес-партнера, нехай навіть тільки в мережі Інтернет. Яндекс вважає так само. Щоб реклама сайтів просування приносила дійсно повноцінні результати, дійте спільно з тими компаніями, які розвивають бізнес паралельно з вами.

Просування сайту в Яндексі

Вище ми перерахували основні методи і способи просування сайту в Яндексі. Це і безкоштовна розкрутка і використання контекстної реклами, внутрішня оптимізація, орієнтованість на людей.

Дотримуйтесь наших рекомендацій і отримаєте максимум від вашого сайту в Інтернеті за допомогою Яндекса і направляються їм клієнтів.