РЕГІОНАЛЬНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ. Розкрутка сайту в регіонах. Висновок в ТОП-10 Яндекса

 1. У чому полягає регіональне просування сайтів?
 2. Чому регіональне просування сайтів має значення?
 3. Як відбувається просування сайту в регіонах?

В кінці нульових готовий провідні пошукові системи стали використовувати геолокацію при визначенні результатів пошуку. Незабаром після цього з'явилося поняття «регіональне просування сайтів».

Спочатку найпопулярніший вітчизняний пошуковик Яндекс видавав запити з географічною прив'язкою лише за двома регіонами: Москва і Санкт-Петербург Спочатку найпопулярніший вітчизняний пошуковик Яндекс видавав запити з географічною прив'язкою лише за двома регіонами: Москва і Санкт-Петербург. За минулі роки алгоритм значно покращився, і тепер враховує більше тисячі регіонів.

Регіональне просування сайтів набуває все більшої значущості в залученні клієнтів і розвитку бізнесу.

У чому суть просування в регіонах

У чому полягає регіональне просування сайтів?

Всі пошукові запити можна умовно розділити на геонезавісімие і геозалежні. До перших належить запит «рецепт суші з тунцем», до других «суші з тунцем доставка».

Залежно від конкретного регіону, від 15 до 30 відсотків усіх запитів користувачів до Яндексу є геозалежні. Це і питання про розклад міських автобусів, і про бронювання готелю, і доставці квітів. Пошукова система визначає IP-адресу, співвідносить його з певним регіоном і при введенні ключового висловлювання видає список найбільш релевантних результатів. Так, що знаходиться в Єкатеринбурзі користувач отримає посилання на сервіси доставки їжі, які знаходяться в Єкатеринбурзі, а не у Владивостоці.

Для чого потрібна регіональна розкрутка

Чому регіональне просування сайтів має значення?

Сьогодні оптимізація пошукової видачі набуває все більшого значення. Якщо сайту вашої компанії немає в першій двадцятці результатів, це дуже негативно позначається на припливі нових клієнтів. Коректна видача важлива і для великих компаній, які працюють в декількох регіонах, і для локального бізнесу.

ефективне просування сайту в конкретному регіоні підвищує впізнаваність серед цільової аудиторії, що призводить до підвищення попиту на послуги і товари вашої компанії. Не відкладайте можливість збільшити прибуток - замовте регіональне просування сайту фріланс-групі SEOcut.

Як відбувається просування сайту в регіонах?

Успішне просування сайту в регіонах вимагає комплексного підходу. Виконання таких умов допоможе просуванню сторінці серед аудиторії конкретного регіону:

 • Активна робота над контентом сайту - розміщення якісних текстів, які містять ключові пошукові вираження;
 • Обов'язкова реєстрація в Яндекс (що дасть можливість для присвоєння сайту до 7 регіонів включно);
 • Додавання коректної інформації про компанії або фірмі в Яндекс.Довідник;
 • Географічна прив'язка сайту до конкретного регіону. Публікація контактних даних з обов'язковим зазначенням телефонного коду міста.
 • Розробка сітки регіональних сайтів, які будуть базуватися або на піддоменів основного, або на персональних доменах 2-го рівня для кожного міста (в разі необхідності просувати товари / послуги з більш ніж 7 регіонах).

Публікація актуальною і правдивої інформації про організацію дуже важлива. Модератори пошукової системи Яндекс можуть скасувати присвоєння регіону сайту, якщо на ньому будуть виявлені некоректні дані. Наприклад, будівельна фірма має один юридичну адресу в обласному місті. Компанії вигідно з'являтися у видачі по запитах з сусідніх міст, але недоцільно відкривати там філію. На сайті вказуються адреси неіснуючих представництв, а в якості контактного вказується єдиний номер телефону. Така практика може призвести до скасування реєстрації та зниження рейтингу в пошуковій системі.

Чому варто замовляти регіональне просування у нас?

Фріланс-група SEOcut є креативною і амбітною командою, яка працює в сфері оптимізації пошукових запитів і просуванні сайтів.

Нашим клієнтам ми пропонуємо:

 • індивідуальний підхід;
 • досвід і бажання працювати на результат;
 • демократичні ціни;
 • ефективні рішення;
 • довгострокові результати.

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо збільшити охоплення аудиторії вашого сайту!

У чому полягає регіональне просування сайтів?
Чому регіональне просування сайтів має значення?
Як відбувається просування сайту в регіонах?
Як відбувається просування сайту в регіонах?
Чому варто замовляти регіональне просування у нас?