Розкрутка сайту

  1. Замовити сайт Створення сайтів
  2. Розкрутка сайтів портфоліо
  3. Замовити розкрутку сайту

Замовити сайт

Замовити сайт

Створення сайтів

Розкрутка сайту - процес просування сайту в інтернеті на перші сторінки популярних пошукових серверів за тематикою і геотаргет зоні (географіній зоні) замовника. Розкрутка сайту, проведена професійно дозволяє заліщатісь на довгий період в ТОП-позиціях пошукових систем (порядку 1-2 роки) без додаткових вкладень в залежності від конкуренції з обраної теми.

Розкрутка сайту в нашій компанії включає в себе:

  1. SEO аудит сайту
  2. Аудит поісковіх слів і дослідження ефективних напрямків розкрутки сайту.
  3. Підбір пошукових фраз і слів по тематиці замовника з серверів, які показують пошукові запити і їх конкуренцію в інтернеті
  4. СЕО оптимізація сайту - прописання ядра вибраних ключових фраз і пошукових фраз на сайті клієнта.
  5. Реклама сайту в інтернеті на зовнішніх сайтах (блогах, каталогах, дошках оголошень, соціальних мережах і т.п.) і підняття якісного ранку сайту в пошукових системах.

Ми розробили ефективні методики розкрутки сайтів, які дозволяють в залежності від конкуренції досягати ТОП-ових позицій в пошукових системах за 1-2 місяці при малій так середній конкуренція і 2-4 місяці - при великих конкуренція (від 300 тис.).

Наша методика розкрутки сайту дозволяє охопити всю тематику Вашого бізнесу. Ми не зациклюємося на 1-2 пошукових фразах. Розкрутка сайту за нашою методикою дозволяє приводити клієнтів на Ваш сайт як мінімум по 15-20 ключовими фразами. На відміну від інших компаній, які женуться за 1-2 фразами, і (або) "наганяють" штучний трафік з контекстної реклами, банерообмінних систем або соціальних мереж - ми орієнтуємося тільки на цільовий трафік і заходи з пошукових серверів, легко відстежити за статистикою відвідувань і географічних зонах заходів на сайт. Така методика розкрутки дозволяє максимально використовувати цільових клієнтів і збільшити реальні продажі товарів і послуг Вашого бізнесу.

Ціни на розкрутку сайту коливаються в інтернеті від 200 до 500 дол. В залежності від географічної зони і рівня конкуренції. Тому будьте уважні і не потрапляйте на руку ділків, які пропонують якісь розкрутки за 200-300 гривень. Повірте ніхто за 300 гривень не буде цілий місяць розкручувати Ваш сайт, а лише будуть використовувати "липові" звіти, і автомати, щоб показати вам видимість роботи. Ефективність таких методів розкрутки дуже низька. В кінцевому підсумку Ви завжди можете перевірити якість розкрутки сайтів і самі позиції сайту в пошукових системах. Якщо Вас цікавить спавжня якісна розкрутка сайту - звертайтеся до нас щоб оцінити розкрутку сайту для Вас і уточнити ціну.

Нижче ми наводимо портфоліо розкручених нами сайтів, щоб ви могли оцінити якість розкрутки сайту. Для деяких сайтів розкрутка проводилась кілька років тому, але навіть зараз вони коштують в ТОП-ах пошуковиків, причому за багатьма фразам.

Розкрутка сайтів портфоліо

Розкрутка сайтів портфоліо

Розкрутка сайту меблевої компанії Каверс. Проведено підбір ключових слів і сео оптимізації сайту. Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: шафи купе, меблі на замовлення, ортопедичні матраци).

Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: шафи купе, меблі на замовлення, ортопедичні матраци)

Розкрутка сайту студії веб дизайну. Висока конкуренція пошукових запитів. Стоііть в ТОП-5 Google i Yandex по пошуковим фразам (замовити сайт, замовити дизайн, флеш дизайн, замовлення сайту, замовити розкрутку сайту і інші).

Стоііть в ТОП-5 Google i Yandex по пошуковим фразам (замовити сайт, замовити дизайн, флеш дизайн, замовлення сайту, замовити розкрутку сайту і інші)

Розкрутка сайту для магазину жіночого одягу. Проведено підбір ключових слів і проведено сео розкрутку сайту. Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: магазин жіночого одягу, колекції модного одягу, одяг natali bolgar, колекція жіночого одягу, магазин модного одягу та інші).

Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: магазин жіночого одягу, колекції модного одягу, одяг natali bolgar, колекція жіночого одягу, магазин модного одягу та інші)

Оптимізація і розкрутка сайту компанії з обробки каменю (мармур, граніт). Проведена оптимізація системи управління сайтом, виправлено структуру сайту, зроблено ЧПУ (чоловіки подібні урл, які дозволяють краще скануватися роботами) урл. Пошукові фрази: (мармур Львів, вироби з мармуру, вироби з граніту, стільниці з мармуру, стільниці з граніту, вироби з каменю і інші).

Пошукові фрази: (мармур Львів, вироби з мармуру, вироби з граніту, стільниці з мармуру, стільниці з граніту, вироби з каменю і інші)

Розкрутка сайту для магазину взуття. Проведено підбір ключових слів і проведено сео розкрутку сайту. Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: гумове взуття, гумові чоботи, гумові чоботи, магазин гумового взуття та інші). Магазин розкручений на 2 мовах український і російський. Цільова таргет зона - Україна.

Цільова таргет зона - Україна

Оптимізація і розкрутка сайту ділового сайту в навчальних послуг - написання дипломних робіт і дисертацій. Цільова зона Росія, і СНД. Цільові пошукові Яндекс, Гуглі. Пошукові фрази: (замовити реферат, замовити дипломну роботу, купити реферат, вартість дисертації, дипломні роботи на замовлення та інші.)

)

Пошукова оптимізація сайту і просування сайту для центру реабілітації наркозалежних м.Очаків. Проведено підбір ключових слів і проведено сео розкрутку сайту. Сайт знаходиться в ТОП-5 пошуковиків Google, Yandex (фрази: лікування наркоманії, центр реабілітації, боротьба з наркоманією, реабілітація наркозалежних та інші). Цільова таргет зона - Україна, Росія.

Цільова таргет зона - Україна, Росія

Оптимізація сайту та розкрутка сайту для центру реабілітації наркозалежних г. Киев. Цільова зона Україна, Росія, та СНД. Цільові пошукові Яндекс, Гуглі. Пошукові фрази: (центр реабілітації, методі лікування наркоманії, лікування наркоманії росія, центр лікування наркоманії, реабілітаційно центр та інші.)

Замовити розкрутку сайту

Якщо Вам необхідно підняти рейтинги свого сайту та привести цільових відвідувачів і збільшити рівень продажів товарів і послуг - вам необхідна розкрутка сайту. Замовити розкрутку сайту можна по формі замовлення або через контакти, вказані на сайті.