Розробка і підтримка сайтів на базі WordPress

WordPress - чи не найпопулярніша на сьогоднішній день система управління контентом

WordPress - чи не найпопулярніша на сьогоднішній день система управління контентом. Причин тому безліч: система ця безкоштовна, дуже невимоглива до хостингу, легко і швидко встановлюється і налаштовується, має масу додаткових тем, шаблонів і плагінів (додаткових модулів), що дозволяє створити на цій базі практично будь-який сайт - від візитки на пару сторінок до інтернет -магазину чи форуму. Ще одним цінним перевагою вордпресс-сайту є швидка індексація пошуковими системами (завдяки високій сумісності коду з їх алгоритмами) - це прискорює і полегшує просування сайту.
Спочатку WordPress розроблявся як CMS (система управління контентом) для блогів, і в цій якості він як і раніше працює прекрасно. Однак гнучкий функціонал цієї системи дозволяє додавати на сайт такі можливості, як фотогалерея, форум, аудіо-і відеоплеєр, можливість фінансових розрахунків через Яндекс-гроші, Webmoney та т. П. (Що абсолютно необхідно будь-якому продає сайту), файлообмінник (обмежений, правда , можливостями хостингу) і безліч інших функцій.

Кілька слів про оформлення. Природно, що структура, скажімо, інтернет-магазину, повинна відрізнятися від структури сайту організації або того ж форуму. Тому, в залежності від того, який сайт Ви хочете отримати, можна вибрати варіант оформлення сайтів wordpress і, при бажанні, його видозмінити. Можливість редагування шаблону хороша ще й тим, що в разі вибору Вами безкоштовного шаблону (а вони є як платні, так і безкоштовні), що вийшов сайт не буде унікальним - адже цей же шаблон напевно вибрали для себе і інші користувачі, не дивлячись навіть на те, що готові wordpress теми обчислюються сотнями. А відредагувавши шаблон під власні потреби і смаки, Ви отримаєте унікальний зовнішній вигляд сайту, не схожий ні на який інший. І, нарешті, якщо Ви хочете відійти від шаблонів - можна скористатися кастомизацией, т. Е. Розробкою під замовлення унікального дизайну. Однак така робота істотно довше і складніше: часто для досягнення бажаної бізнес-логіки потрібно написання додаткових програмних модулів, а це - куди більш трудомістке завдання, ніж редагування шаблону.
Незважаючи на простоту управління та інші переваги, wordpress-сайт дуже вимогливий щодо підтримки та обслуговування. Ця система вимагає постійного моніторингу, так як оновлення плагінів, ядра системи, а також безпеки системи з'являються часто і встановлювати їх слід оперативно, щоб уникнути злому і вірусних атак. Крім того, з точки зору розкрутки, wordpress-сайти більш вимогливі до постійного розвитку та оновлення.
Наша компанія Webdesign.kh.ua пропонує Вам повний комплекс послуг по розробці сайту WordPress , Його подальшої підтримки, обслуговування та просування. Надзвичайно широкі можливості вордпресс-сайтів і високий професіоналізм наших співробітників дозволять Вам в короткі терміни отримати саме такий сайт, як Вам потрібен, і забезпечать його надійне функціонування.

Наші послуги

Створення сайту

Розкрутка сайту

підтримка сайту