SEMBook: «Енциклопедія пошукового просування»

Книгу "Енциклопедія пошукового просування" http://www.sembook.ru/ можна назвати настільним підручником для всіх SEO-фахівців. Книга доступна як для скачування в форматі PDF, так і для читання безпосередньо на сайті.

ru/

Енциклопедія наповнюється актуальною інформацією, адже вона створюється і відповідним чином змінюється одночасно з розвитком і вдосконаленням SEO. Автор книги, Наталія Нейолова, керівник відділу пошукового просування компанії Інгейт, зібрала команду авторів - професіоналів своєї справи.

Зазначу простий, легкий і доступну мову, зрозумілий і досвідченим фахівцям, і новачкам. Крім того, книга може зацікавити і тих, хто має до SEO опосередковане відношення - директорів компаній, PR-менеджерів і маркетологів. Порушені практично всі області, пов'язані з просуванням сайтів, в тому числі і конверсія (до текстів про конверсії, до речі, у мене найбільше запитань).

На поточний момент книга складається з наступних глав:

  1. Пошукові системи.
  2. Ранжування в деталях.
  3. Обмеження для просування.
  4. Етапи просування.
  5. Оптимізація сайту в деталях.
  6. Робота з посиланнями в деталях.
  7. Підвищення конверсії сайту.
  8. Інструментарій для просування.

В даний час читачам доступні для скачування і читання - абсолютно безкоштовно - вісім глав цієї книги . Інформація представлена, починаючи з азів, з того як працюють пошукові системи, і до роботи з інструментами аналітики, енциклопедія знайомить читачів з премудростями SEO.

Повторення мати навчання. Тому книга буде корисною навіть для досвідчених фахівців. У книзі можна знайти приклади неправильних дій, які шкодять сайту, знання про яких допоможе уникнути помилок. Корисні практичні поради щодо вирішення окремих завдань на різних етапах просування, інструкції по використанню різних сервісів і інструментів просування допоможуть досягти успіху в цьому питанні.

Днями вийшла нова восьма глава книги. У ній докладно розповідається про інструменти для просування - докладно описані сервіси "Яндекс.Вебмайстер", Google.Analytics, "Яндекс.Метрика". Окремо згадується ПО для аналізу сторінок, здійснюють функції тексту, збору позицій. А перевірити себе можна в розділі "Завдання на складання звітів в Яндекс.Метрика". Відразу ж в книзі наводяться відповіді на завдання - це допоможе новачкам, а досвідченим фахівцям дозволить перевірити себе.

Основні показники якості трафіку:

Основні показники якості трафіку:

Далі в розділі розкриваються питання роботи з цими параметрами за допомогою безлічі інструментів автоматизації.

Загалом, користуйтеся: http://www.sembook.ru/