SEO і контент-маркетинг: все, що потрібно знати про них

 1. Що таке SEO?
 2. Компоненти SEO
 3. Що таке контент-маркетинг?
 4. Компоненти контент-маркетингу
 5. Є 2 компоненти контент-маркетингу:
 6. Зв'язок між маркетингом вмісту та SEO
 7. Що таке БІС?
 8. Що таке довгострокові ключові слова?
 9. Чи впливає на вміст SEO якість?
 10. Що таке зворотні посилання?
 11. Зворотні посилання та SEO - Вплив зворотних посилань на SEO
 12. Вплив контенту на отримання зворотних посилань
 13. Висновок

Пошукова оптимізація та контент-маркетинг - це два аспекти більшої сфери цифрового маркетингу
Пошукова оптимізація та контент-маркетинг - це два аспекти більшої сфери цифрового маркетингу. Експерти з цифрового маркетингу займають протилежні позиції щодо того, де стоять ці теми. Хоча деякі експерти вважають, що контент-маркетинг замінив SEO, інші вважають, що контент-маркетинг і SEO майже однакові речі. Вірно одне, кожне добро Спеціаліст SEO вартий своєї копійки знає важливість хорошого вмісту при зверненні уваги до веб-сайту.
Отже, що таке істина?

Почнемо з самого початку.

Що таке SEO?

SEO або пошукова оптимізація - це процес спілкування між людиною та пошуковими ботами, які сканують та індексують веб-сайт. Коли веб-сайт оптимізований для пошукових систем, боти розуміють, про що йдеться.

Три сторони включені в процес SEO -
1. Користувач пошукової системи - Це відноситься до людини, яка звертається до Інтернету для отримання відповідей. Ця людина використовує пошукову систему для доступу до інформації, яка потенційно може допомогти у вирішенні її проблем. Швидше за все, ви читаєте цю статтю, тому що ви використовували пошукову систему, щоб відповісти на ваші запитання про SEO або контент-маркетинг.
2. Пошукова система - це програма, яка з'єднує людей з питаннями до людей з правильними відповідями. Метою пошукової системи є надання користувачам найбільш релевантних відповідей на свої запитання.
3. Власник веб-сайту / SEO / Content Creator - Оскільки мета Пошукової системи полягає в підключенні користувачів до найбільш релевантних відповідей, вона повинна зрозуміти, що ваш вміст збирається привести користувачів у ваш шлях. Найкращий спосіб зробити це - використовувати слова, що відповідають темі вашого вмісту під час написання.

Компоненти SEO

Пошукова оптимізація включає декілька компонентів. Вони можуть бути розділені на 2 основні категорії. Ці категорії -

1. Оптимізація на місці - також відома як Оптимізація на сторінці . Це основний аспект SEO, який заслуговує своєї посади. Це також пасивна маркетингова стратегія, за якою ви дотримуєтеся правил, встановлених Google, і оптимізуйте свої веб-сторінки, що відповідають правилам веб-майстрів, щоб добре оцінити їх.

i. Навігація по сайту - це дорожня карта для вашого веб-сайту. Важливо структурувати свій сайт належним чином, так що легко слідувати і класифікувати. Файли Sitemap важливі, оскільки Google класифікує веб-сторінки, а не веб-сайти. Отже, чим краще співвідношення між різними веб-сторінками на вашому веб-сайті, тим краще ймовірність досягнення позитивного рейтингу в Google.
ii. Відповідний та достатній вміст - Без відповідного вмісту жодна з тактик SEO, які ви використовуєте, не працюватиме. Тримайте свій вміст унікальним та актуальним, і люди прийдуть до нього. Додайте до статей цільові та пов’язані ключові слова. Таким чином, пошукові роботи знають, що робити з вашою статтею.

2. Оптимізація за межі ділянки - Оптимізація за межі ділянки відноситься до дій, які виконуються поза межами вашого веб-сайту для покращення результатів пошуку вашого веб-сайту. Цей тип оптимізації - це активна маркетингова стратегія, коли ви вживаєте заходи для збільшення кількості людей, які потенційно можуть читати ваш вміст.
Це включає:
Придбання зворотних посилань , де зовнішній веб-сайт надає посилання на ваш сайт. Це допомагає вашому сайту встановити свої повноваження у вашій області.
Маркетинг у соціальних мережах , де ви розповсюджуєте свій контент через соціальні медіа-платформи, такі як Facebook і Twitter, і виставляєте вашу статтю великій кількості читачів.

Що таке контент-маркетинг?

Змістовий маркетинг стосується створення та видачі матеріалів, які мають на меті надати цінну інформацію вашій аудиторії.

Зареєструйтеся на нашому вдосконаленому курсі маркетингу вмісту сьогодні і розробити цікавий контент для цільової аудиторії

Компоненти контент-маркетингу

Хоча це легко зробити, важливо пам'ятати, що створення контенту та контент-маркетинг не збігаються.

Є 2 компоненти контент-маркетингу:

1. Зміст - Створення матеріалу, який є корисним для вашої аудиторії. Це може означати що-небудь від електронної книги до списку. Сенс створення контенту полягає в тому, що ваша аудиторія дізнається щось нове про ваше поле.
2. Маркетинг - Добре, тепер ви написали чудову статтю. Але як ви розповісте своїм читачам, що ви написали статті. Ніхто не збирається читати його, якщо вони не знають, що він існує. Саме тут приходить маркетинг. Маркетингові методи використовуються для розповсюдження вашого вмісту, тобто отримання вашого контенту вашій аудиторії. Ви можете повідомити своїх меценатів через електронну пошту, розмістити його на Facebook або надіслати його людям.

Зв'язок між маркетингом вмісту та SEO

SEO підвищує вміст для збільшення ваших веб-сайтів

На цьому етапі важливо пам'ятати, що як SEO, так і контент-маркетинг є меншими фрагментами великої головоломки для цифрового маркетингу. Ви не можете отримати всю картину, якщо ви не використовуєте всі фігури.

Отже, в чому полягає різниця між контентом та SEO?

Ну, правда, два компоненти цифрового маркетингу мають симбіотичні відносини. Без іншого не можна вижити.
Пошукова оптимізація без вмісту практично неможлива, тоді як вміст без SEO занурюється під уламки неіндексованих сторінок.

Ключові слова
Пошукові системи діють як посередники між вашою аудиторією та вами. Вони направляють потрібних читачів на правильний контент. Тут ключові слова входять. Ключові слова допомагають пошуковим системам категоризувати вашу статтю правильно і доводять людей до вашого сайту.

Ключові слова - це терміни, які визначають те, що стосується вашого вмісту. Наприклад, якщо ви пишете статтю про поради, які збільшують трафік, то за допомогою ключового слова "поради SEO" у вашій статті Google (a) може визначити, про що йде мова, і (b) перелічити вашу статтю як відповідь на запит "Які поради SEO можна використовувати для збільшення трафіку".

Отже, якщо я хочу, щоб пошукова оптимізація моєї статті, я повинен був би включати ключові слова кілька разів у своїй статті, чи не так?

Неправильно!

Після Оновлення Google Panda у 2011 році , низькоякісний вміст накладається на Google. Це включає статті, які використовують одне й те саме ключове слово надмірно, а також дрібні, неякісні статті.
Є способи виправити це неправильно, звичайно - Використання LSI та Long-tail ключових слів допомагають тут.

Що таке БІС?

LSI або Latent Semantic Indexing - алгоритм Google, який шукає слова, пов'язані з основною темою статті. Це використовується Google для виведення контексту, тобто розуміння того, про що йде мова. Наприклад, якщо ваша стаття стосується чиказьких дитинчат, то в статті корисно використовувати терміни, пов'язані з бейсболом. Таким чином, Google може класифікувати вашу статтю як бейсбольний розмова, а не розмовляти з тваринами (якщо є така річ).

Що таке довгострокові ключові слова?

Згідно з Wordtracker , ключові слова довгого хвоста три-чотири ключові фрази, які дуже, дуже специфічні для того, що продається. Якщо ваша стаття говорить про яблучний пиріг, наприклад, ключове слово з довгим хвостом, яке може бути включене, це "легкий онлайн рецепт яблучного пирога" або "рецепт онлайн вегетаріанського яблучного пирога".
Використання цих ключових слів має кілька переваг для вашої статті -
(a) Конкуренція за довгострокові ключові слова є меншою - Більше людей спробують зарахувати до слова "яблучний пиріг", ніж за термін "легкий рецепт яблучного пирога"
(b) Правова аудиторія з'явиться у Вас на порозі - Використання ключових слів із довгим хвостом допоможе відфільтрувати незацікавлених людей безпосередньо на початку, щоб люди, які шукають щось інше (скажімо, люди, які хочуть купити, не роблять, яблучний пиріг) ) не буде спрямовано на ваш сайт. Незважаючи на те, що це може здатися непротивоположним, приведення неправильних людей до вашого сайту є надійним способом збільшення показників відмов вашого сайту та зменшення вартості SEO вашого сайту.

Чи впливає на вміст SEO якість?

Так і ні…

Латентна семантична індексація Google (LSI) призначена для поліпшення якості вашої статті. При правильному використанні. Використання споріднених термінів дає вам шанс додати контекст до вашого вмісту і зробити його більш інформативним і актуальним для ваших читачів. Але іноді це неприємно.

Кожен маркетолог контенту SEO має в той чи інший момент, ненавмисно змусивши ключове слово, коли не потрібно, зменшуючи читабельність статті і роблячи вирок трохи вимушеним.

Наприклад - включаючи пропозицію "Використовуйте цей список перевірок SEO безкоштовно" у моїй статті, можливо, додадуть SEO цінність до моєї статті, особливо якщо я намагаюся класифікувати за ключове слово "SEO контрольний список безкоштовно". Але з точки зору змісту, це може бути дійсно згубним для вашої статті. Це може знизити ваш авторитет і зробити вашу статтю здається salesy.

Що таке зворотні посилання?

Простіше кажучи, зворотні посилання - це посилання з одного сайту на інший. Коли веб-сайт A містить посилання на веб-сайт B, то веб-сайт B має посилання на веб-сайті A.

Зворотні посилання та SEO - Вплив зворотних посилань на SEO

Зворотні посилання є важливим аспектом пошукової оптимізації. Зворотні посилання підвищують авторитет вашого сайту і допомагають підвищити рейтинг вашого сайту. Звичайно, не всі зворотні посилання створюються рівними. Зворотні посилання від авторитетних сайтів є більш вигідними, ніж посилання з нерелевантних сайтів. Це означає, що зворотний зв'язок з надійного веб-сайту більш вигідний, ніж багато зворотних посилань з нерелевантних веб-сайтів. Насправді, отримати зворотний зв'язок з веб-сайту з чорним списком може насправді пошкодити ваш сайт (навіть якщо ви не маєте нічого спільного з цим).
Завдяки цьому важливо виконувати аудит зворотної лінії зв'язку зрозуміти, звідки ваш сайт отримує зворотні посилання та видаляє його.

Завдяки цьому важливо  виконувати аудит зворотної лінії зв'язку  зрозуміти, звідки ваш сайт отримує зворотні посилання та видаляє його

Вміст і SEO мають симбіотичні відносини

Вміст і SEO мають симбіотичні відносини

Вплив контенту на отримання зворотних посилань

Отже, як зворотні посилання, пов'язані з контентом?

Вміст є ключем до отримання якісних зворотних посилань. Без цікавого та інформативного змісту жоден веб-сайт не відправлятиме вам природні зворотні посилання. Єдиний спосіб поліпшити авторитет вашого сайту, в даному випадку, буде купити зворотні посилання. Це може виявитися катастрофічним для вашого веб-сайту і може призвести до отримання чорного списку від Google.
Без якісного вмісту показник відмов вашого веб-сайту зростатиме. Ставки відмов високі, коли більше користувачів залишають ваш веб-сайт після читання лише однієї сторінки.


Висновок

SEO і контент-маркетинг є двома руками цифрового маркетингу. Вважаючи, що один може існувати без іншого, це, як сказати, що ваша права рука важливіша, ніж ваша ліва. Як цифровий маркетинг, важливо використовувати кожен інструмент у вашому комплекті. Правильне поєднання SEO та Content Marketing може допомогти зайняти місця вашого сайту. Не використовуйте їх добре, і ви можете просто в кінцевому підсумку в багато страшних 3-й або 4-й сторінці результатів пошуку сторінок.

Що таке SEO?
Що таке довгострокові ключові слова?
Чи впливає на вміст SEO якість?
Що таке зворотні посилання?
Отже, що таке істина?
Що таке SEO?
Що таке контент-маркетинг?
Отже, в чому полягає різниця між контентом та SEO?
Отже, якщо я хочу, щоб пошукова оптимізація моєї статті, я повинен був би включати ключові слова кілька разів у своїй статті, чи не так?
Що таке БІС?