SEO і YouTube - Створення посилань на 2-м найбільшому пошуковому сервері в Інтернеті - Spork Marketing

 1. Як побудувати веб-сайти на YouTube
 2. Чому додавання посилання на ваш опис відео є настільки важливим
 3. Немає посилання на посилання YouTube?
 4. Що стосується завантаження опису з посиланнями?
 5. Висновок

Згідно з різними джерелами, YouTube є другою за величиною пошуковою системою в Інтернеті з більш ніж 3 мільярдами пошуків на місяць . Очевидно, є велика можливість розміщення та оптимізації відео для YouTube. Це дуже багато пошукового трафіку, і рейтинг відео для популярного пошуку обов'язково призведе до прибутку.

Тим не менш, YouTube також гідне місце для створення якості, відповідні посилання на ваш сайт. З правильним підходом YouTube може допомогти вашому сайту електронної комерції підвищитися на Google.com (і Bing.com).

Як побудувати веб-сайти на YouTube

По-перше, зрозумійте, що існує два місця для отримання посилань на YouTube:

 1. З вашого каналу, який дозволяє створювати посилання на ваш веб-сайт та інші соціальні профілі
 2. З опису в будь-якому відео (відео), завантаженому на сайт

Отримання каналу посилання легко . Просто створіть канал / профіль, заповніть якомога більше інформації та погладьте себе по спині. Дайте собі бонусні бали, якщо ви не поспішаєте посилатися на інші профілі соціальних мереж і завантажувати фірмову обкладинку каналу YouTube. Перевіряти наш канал YouTube (і натисніть на вкладці Про), щоб дізнатися, як ми заповнили посилання на соціальні медіа.

Перевіряти  наш канал YouTube  (і натисніть на вкладці Про), щоб дізнатися, як ми заповнили посилання на соціальні медіа

Ось скріншот посилань, які ми маємо на нашому каналі YouTube. Поєднання профілів соціальних медіа - це завжди гарна ідея.

Отримання посилань із завантажених відео лише трохи складніше:

 1. Завантажте відео на YouTube. Відеозаписи повинні бути корисними або цікавими, їх слід називати так, щоб відображати їхній вміст, їх слід маркувати, щоб користувачі знали, кого вони переглядають, і повинні бути автентичними (перероблені відео не працюють добре).
 2. Помістіть посилання в описі відео . Рекомендована найкраща практика полягає в тому, щоб розмістити фактичне посилання в першому рядку тексту під час завантаження відео. Це найкраще місце для розміщення посилання на всьому YouTube, тому що посилання дуже ймовірно.

Чому додавання посилання на ваш опис відео є настільки важливим

Погляньте на цей знімок відео YouTube про зміну шини:

Погляньте на цей знімок відео YouTube про зміну шини:

Посилання в описі відео YouTube може призвести до великої кількості цільового трафіку.

Посилання в першому рядку опису має велике значення:

 • Якщо лише невеликий відсоток людей, які переглянули це відео, натиснув на посилання - скажімо, 3% - що працює більше ніж 30 000 відвідувачів веб-сайту. Якщо відсоток вищий, трафік може бути значним.
 • Посилання на відео може вказувати на відповідну сторінку на сайті. Релевантність є ключовим фактором, коли Google (і Bing) оцінюють якість посилання.
 • Google індексує це посилання, оскільки він описує найкраще відео про зміну шин на YouTube. Це означає, що посилання, швидше за все, розглядається як висока якість.

ПРИМІТКА. У цьому конкретному прикладі (див. Сторінку відео тут ), посилання в описі відео є неоптимальним. Це в основному вказує на клон сторінки YouTube, яка не дає користувачеві великої цінності. Однак, якщо це посилання вказує на якісну статтю про зміну шини з додатковими деталями, то відповідність буде сильною.

Відмінні зв'язки відбуваються там, де якість відповідає релевантності . Якщо якісне відео посилається на пов'язану сторінку, посилання в описі має значення рейтингу.

Немає посилання на посилання YouTube?

Якщо ви - ботанік SEO - або якщо ви розмовляли з одним про створення посилань на YouTube - ви можете вважати, що посилання на YouTube не мають значення, тому що вони "не підходять".

Але ось що про це: «nofollow» - це просто керівництво. Ти можеш прочитав мій пост на SEOMoz кілька років тому про nofollow щоб зрозуміти, чому це не обов'язково має значення. Якщо відео хороше, а посилання є актуальним, чому Google (або Bing) не розглядатиме його? Nofollow - це не заповідь. Це лише те, як веб-майстри розказують пошуковим ботам, що це посилання, створене користувачем.

Але відкинувши питання nofollow, більшість експертів SEO погодиться: якщо популярне відео YouTube, що стосується вашого бізнесу, де для посилання на ваш сайт у відео описі, це не може бути поганим.

Що стосується завантаження опису з посиланнями?

Технічно YouTube не обмежує кількість посилань, які можна включити до опису. Ви можете, отже, написати дуже довге опис, що включає десятки або сотні посилань.

Хоча у нас немає жорстких даних про ефективність цієї практики, ми не рекомендуємо включати більш ніж декілька посилань (п'ять або шість посилань, здається, саме верхня межа). Є також побоювання щодо розрідження - якщо у вашому описі є тільки одна ланка, це сильний сигнал. Якщо він має п'ять зв'язків - або п'ятдесят - це не настільки сильний сигнал.

Висновок

YouTube - чудове місце для створення посилань, якщо ви маєте хороші відео для завантаження. Завантаження сміттєвих відеозаписів є надійною формулою для відмови, оскільки їх ніхто не буде дивитися. Якщо ніхто не дивиться на відео YouTube, Google і Bing не збираються надавати жодного значення будь-яким посиланням, включеним до опису відео.

Тому найкраще використовувати відео, оптимізувати їх , а потім переконайтеся, що в описі розміщено відповідне посилання.

Що стосується завантаження опису з посиланнями?
Немає посилання на посилання YouTube?
Якщо відео хороше, а посилання є актуальним, чому Google (або Bing) не розглядатиме його?
Що стосується завантаження опису з посиланнями?