SEO Копірайтинг ставки: про що думати при найманні якісних письменників

  1. Знайдіть ціну, яка відповідає вашим робочим навантаженням
  2. Завжди вивчайте зразки
  3. Ви отримуєте те, за що платите
  4. Ви будете комфортно масштабувати?

Ваша присутність в онлайн-бізнесі повинна бути маяком у розбурхуванні онлайн-інформації, залучаючи потенційних клієнтів та клієнтів. SEO (пошукова оптимізація) робить цей маяк яскравішим за інших. Найкращий спосіб бути сліпучою, безсумнівною організацією онлайн через SEO-орієнтований контент-маркетинг.

Оскільки SEO і контент-маркетинг є складними навичками, наймання експерта для кожного може здатися занадто дорогим або складним, але насправді це не так. Нижче наведені життєво важливі фактори, які необхідно пам'ятати і думати про те, коли ви полюєте на ідеальних письменників.

Знайдіть ціну, яка відповідає вашим робочим навантаженням

При прийомі на роботу письменників, перше, що потрібно пам'ятати, це те, що потребує від вашого бізнесу. Експерт-копірайтер спеціалістів має ставки від $ 300 за годину або вище. Це фрілансери, які спеціалізуються на особливо цінному типі роботи, наприклад, на прикладах B2B (business-to-business). Один хороший шматок може заробити клієнту десятки тисяч доларів.

Очевидно, що якість має значення, але ці типи спеціалістів не є економічними, якщо ви більше зацікавлені в більш низькій спеціалізації, але регулярному випуску, наприклад Вміст блогу SEO-рейтингу .

Шукайте письменників, не виходячи виключно з їхнього досвіду у вашій ніші, а також від того, чи мають вони досвід роботи з певним типом контенту. Для випадкових або окремих проектів, таких як комерційний сценарій, біла книга, електронна книга, краще звернутися до фахівців.

Якщо вам потрібні стабільні відносини з письменником, який може переписати всі описи продуктів, однак, хтось більш економічний, це добре. Просто переконайтеся, що вони достатньо хороші для роботи.

Завжди вивчайте зразки

Зразки необхідні для звуження неперевірених заявників. Наприклад, якщо письменник реагує на оголошення про працевлаштування, шукаючи автора статті для вашого веб-сайту ентузіастів відеоігор, але пропонує лише зразки з блогу домашнього господарства, вони можуть не бути кваліфікованими.

Тим не менш, це не заважає запитати, чому вони зацікавлені. В ідеалі, фрілансер надсилає супровідний лист або іншу форму простого спілкування, пояснюючи, чому вони добре підходять для вашої роботи.

Коли ви знайдете когось з минулою роботою, яка виглядає доречною, запитайте, чи мають вони досвід написання SEO-орієнтованого вмісту. Якщо вони підтверджують і показують живі приклади, спробуйте знайти ті зразки органічно, набравши частину заголовків.

Чи вміст фактично класифікований досить добре, щоб з'явитися на першій сторінці? Запитайте, яку саме SEO тактику вони написали. Крім того, навіть якщо дослідження не є головним пріоритетом, схиляйтеся до письменників, чиї зразки демонструють дослідницькі навички. Дослідження передбачає ретельність, і це важливий навик у SEO.

Також розглянемо діапазон наданих зразків. Чи здається заявник комфортно вирішувати різні теми, формати і стиль керівництва ? Якщо можливо, подивіться на всі їхні твори на одну тему і подивіться, чи можуть вони зробити подібний вміст так само унікальним.

І, нарешті, запитайте себе: «Чи здається, що їхнє написання добре підходить для нашої аудиторії?» Якщо ви зберігаєте всі ці речі на увазі, замість того, щоб повністю фільтрувати за ставками, ви заощадите собі багато розчарування через непотрібно вузькі вимоги.

Ви отримуєте те, за що платите

На початку 2000-х років SEO була гарячим новим трюком, який підприємства могли б використовувати для керування пошуковими системами, такими як Google, перекручуючи результати за допомогою веб-сторінок, які вводять в оману молоді алгоритми.

Сьогодні це - абсолютно протилежний сценарій. Google повністю контролює, а його вдосконалені алгоритми здатні виявляти та дискредитувати веб-сайти, які використовують тіньову, ледачу тактику SEO. Ці ж алгоритми відзначають високоякісні, відповідні веб-сторінки з кращими рейтингами.

Для чого це означає SEO копірайтинг ставки ? Оскільки вже неможливо заповнювати ключові слова та отримувати перегляди, написавши низький вміст, попит на кваліфікованих, досвідчених копірайтерів, особливо тих, що мають досвід роботи в певній ніші, вище, ніж коли-небудь. Ціни, доступні для високоякісного змісту SEO, залежать від вашої галузі та роботи, що входить до складу. Будьте впевнені, що якщо ваша мета - найняти або придбати англійську мову, рекламу та переконання, це не буде десять доларів на годину.

Ви будете комфортно масштабувати?

Зображення через Flickr на ccPixs.com

Скажімо, обладнання на відкритому повітрі і бізнес-виживальники робить статті в блозі, які перетворюють продажі. Це найняте п'ять письменників у розмірі 50 долларов США за статтю до кожної роблять статтю для weekday, призводячи до стійкого випуску п'яти щотижневих статей.

Це достатньо письменників з найвищими темпами, які вони можуть дозволити собі за набір, здавалося б, остаточний створення контенту вихід. Потім, однак, ця компанія вирішує, що вони хочуть збільшити масштаб і зробити більше, тому що вміст спрацьовує добре, і це м'яко вигідно.

Це може незабаром перетворитися на безлад, де прохання про додаткову роботу або зниження ставок порушує існуючих письменників, і найняти нових працювати на додаток до ваших поточних письменників стає відчайдушним полюванням. Там мало що можна зробити. Масштабування в розмірі 50 доларів за статтю просто не є життєздатним, оскільки їхня аудиторія занадто мала. Вони повинні були думати про майбутнє при найманні перших письменників.

Звичайно, якщо ваші кампанії працюють. Подумайте про те, щоб знайти меншу команду людей за темпами, які вам зручно масштабувати. Ви можете працювати, збільшуючи кількість людей поступово, не збільшуючи бюджет.

Досвідчені письменники можуть отримувати випадкові пріоритети, які платять більше. Нових письменників можна запровадити за нижчими початковими ставками, які ви встановили, щоб допомогти команді зростати. Цей тип екосистеми буде набагато більш стабільним з плином часу і може підготувати ваш бізнес до виграшу від удачі вірусу.

Експерт SEO писати рідко дешево, але з невеликим дослідженням і передбачення, навіть малі підприємства повинні бути в змозі найняти відповідних фахівців. Один з кращих способів гарантувати прибутковість - укласти контракт з великою групою з досвідом доступного копірайтингу, наприклад, CopyPress, який може зібрати ідеальну команду письменників, редакторів та інших талантів на основі ваших вимог.

Однак ви підходите до своїх проектів SEO, не забудьте вивчити ринок і рівень ваших очікувань. Знайти талант, який найкраще підходить для роботи, є важливим кроком, який допоможе зробити вашу інвестицію вигідною.

Чи вміст фактично класифікований досить добре, щоб з'явитися на першій сторінці?
І, нарешті, запитайте себе: «Чи здається, що їхнє написання добре підходить для нашої аудиторії?
Ви будете комфортно масштабувати?