SEO сайту на Бітрікс. Просування сайту на Бітрікс.

 1. Можливості внутрішньої оптимізації на Бітрікс
 2. Професійні настройки SEO
 3. На що звернути увагу при виборі 1С-Бітрікс

При виборі CMS для  інтернет-магазину  або інформаційного порталу не останню роль відіграють можливості даної платформи для  SEO

При виборі CMS для інтернет-магазину або інформаційного порталу не останню роль відіграють можливості даної платформи для SEO . Під такими можливостями ми маємо на увазі як мінімум наявність вбудованого SEO-модуля або можливість установки такого ззовні.

До певного часу платформа 1С-Бітрікс практично не розглядалася розробниками як дружня для SEO. І дійсно, приблизно до 2010 року можливості в плані природного просування у даної системи були вельми обмежені. Однак, на сьогоднішній день Бітрікс помітно зросла в плані функціональності. Сьогодні можна без застережень поставити дану CMS на перше місце серед інших провідних платформ, і тому є об'єктивні причини.

Можливості внутрішньої оптимізації на Бітрікс

Стандартний SEO-модуль дозволяє вирішити основні завдання внутрішньої оптимізації сайту і доступний для розуміння навіть новачкам в SEO. Модуль управління сторінкою дозволяє:

 • прописати HTML-заголовок, опис і ключові слова (вони ж знайомі всім title, description, keywords) для сторінки і змінити їх при необхідності;
 • переглянути слова і словосполучення, ув'язнені в основних тегах;
 • найякісніше оформити запис на сторінці в плані оформлення тегів завдяки автоматичним рекомендацій;
 • відстежити наявність просуваються слів на сторінці і оцінити їх кількість;
 • подивитися індексацію сторінки.

Професійні настройки SEO

Функціонал 1С-Бітрікс істотно полегшує будні адміністратора сайту за рахунок можливості настройки автоматичного заповнення SEO-модуля для групи сторінок. Щоб мета-теги були прописані без вашої участі, досить задати шаблон їх генерування. За таким же принципом можна налаштувати автоматичну генерацію описів до зображень (alt).

Вбудований SEO-модуль наділений функцією створення файлу sitemap і його автоматичного оновлення при появі нової сторінки. Крім того, адміністратору доступна вибіркова настройка розділів, які будуть розвантажуватися в карту сайту. При необхідності можливе створення декількох xml-файлів для кожного каталогу, якщо вони, наприклад, дуже об'ємні.

Чи не останній за важливістю файл robots.txt. На Бітрікс його можна створити без помилок, не маючи великих знань в цій області. Базовий набір правил для пошукових систем генерується автоматично.

Реєстрація в системах Яндекс.Вебмайстер і Google також можлива з адміністративної панелі 1С-Бітрікс. Тут же можна прочитати основну інформацію про показники сайту, вивантажити нові тексти в панель веб-майстра на Яндексі, завантажити дані сторінки в файл Sсhema.org.

1С-Бітрікс, як і інші провідні CMS, дозволяє налаштувати ЧПУ, налагодити швидкість завантаження сторінок, створити мобільну версію сайту. При необхідності можна скачати на Маркетплейсе додаткові модулі для SEO-настройки.

На що звернути увагу при виборі 1С-Бітрікс

При всіх описаних можливості та переваги даної платформи, у неї все ж є один недолік, який дуже засмучує професійних веб-майстрів. Таким є поява дублів контенту при створенні динамічних сторінок. Втім, найближчим часом розробники обіцяють вирішити дану проблему. Поки ж адміністраторам сайту доступна викачувана опція для видалення зайвого вмісту.

При виникненні будь-яких труднощів в налаштуванні і оптимізації сайту на 1С-Бітрікс ви завжди можете звернутися до нас. З радістю допоможемо в рішенні будь-яких проблем.