Сео текст - основні питання структури оптимізованого контенту

 1. структура тексту
 2. Ключові запити
 3. типові помилки
 4. підсумок

Сео текст відрізняється від звичайного оптимізацією під пошуковий запит з семантичного ядра сайту. Цей текст "заточений" під вимога пошукових систем. Сео контент характеризується наявністю певної кількості (щільності) ключових слів або фраз, які сприяють просуванню матеріалу пошукачем.

Сео контент характеризується наявністю певної кількості (щільності) ключових слів або фраз, які сприяють просуванню матеріалу пошукачем

Наповнення сайту оптимізованим контентом забезпечує "видимість" інтернет ресурсу більшості користувачів, отже, організує високу відвідуваність. З цього виходить що контент вашого сайту повинен бути релевантними запитами відвідувачів - повністю відповідати шуканої інформації.

структура тексту

Будь-який текст повинен володіти певною структурою. Формуючи структуру сео оптимізованого тексту, необхідно враховувати наступні закономірності:

 • вписувати в текст ключовий запит під оптимізацію в прямому і розбавленому входження;
 • використовувати заголовки і підзаголовки H1 - H6;
 • вставити тематичне посилання на внутрішню сторінку.

Як писати seo тексти? Найголовніше, не перестаратися з оптимізацією, тобто не порушити щільність ключів . Існує два методи написання статей:

 • спочатку пишеться текст, а потім в структуру вплітаються ключові запити;
 • пишемо текст відразу з ключовими словами.

Другий метод вважається оптимальним, тому що скорочує час створення контенту. Однак таке написання сео текстів передбачає наявність досвіду, вміння грамотно розподіляти запити в структурі матеріалу, а також вміння вираховувати кількість входжень в певний обсяг текстового матеріалу.

За правилами сео оптимізації щільність ключових запитів повинна становити 3-5% від загального обсягу одиниць тексту.

За правилами  сео  оптимізації щільність ключових запитів повинна становити 3-5% від загального обсягу одиниць тексту

Ключові запити

Початківець копірайтер або сео оптимізатор стикається з питанням правильного написання ключових запитів. Правила структуризації ключового запиту передбачає:

 • пряме входження;
 • розбавлене входження;
 • написання через дефіс або двокрапка.

Пряме входження ключа входить в структуру пропозиції природним чином. Однак це відноситься до тих слів і фраз, які не порушують лексичні норми мови. Наприклад, ключевик "інженерні вишукування" можна органічно вплести в структуру пропозиції, не порушуючи правил російської мови.

Розбавлене входження передбачає зміни відмінкові закінчення і числа. Приклади сео текстів з розведеним входженням:

 • "Доставка вантажу" в короткі терміни;
 • як "доставити вантаж" в найкоротші терміни?

Тут ми бачимо зміну іменника на дієслово, а також зміна відмінка в слові "вантаж". Дані морфологічні зміни слів широко практикуються в складанні сео контенту.

Також застосовується синонімічне зміна слів у фразі. Наприклад, для слова "стільниковий телефон" заміщенням будуть слова "мобільник" або "Сотовик". Синонімічним заміщенням вважається і абревіатура слова, наприклад, слово "Російська Федерація" може бути написано абревіатурою "РФ".

Синонімічним заміщенням вважається і абревіатура слова, наприклад, слово Російська Федерація може бути написано абревіатурою РФ

Важливо запам'ятати, що вживання розділових знаків в ключовою фразою неприпустимо. Не можна ставити:

 • точки;
 • коми;
 • лапки.

Ключову фразу можна структурувати або двокрапкою, або дефісом, а також допускається застосування дужки. Часом запит написаний з порушенням всіх логічних і лексичних норм, тому акуратно вплести його в текстове полотно неможливо. У таких випадках застосовуються розділові знаки тире і двокрапка, які розмежовують структуру пропозиції на окремі логічні складові, забезпечуючи легкість для читання і лексичну грамотність.

Якщо вас цікавить самостійна сео оптимізація сайту, радимо прочитати цю статтю , Докладніше про сео просуванні читайте тут .

Написання текстів seo із застосуванням розділових знаків - що робити? Нам потрібно органічно вплести фразу "боулінг Твер". варіанти:

 1. Віддає перевагу чи боулінг Твер?
 2. У моді на боулінг Твер займає лідируюче положення.
 3. Мода на боулінг: Твер та інші міста відчувають бум.
 4. Спортивні заходи, теніс і боулінг - Твер займає лідируюче положення по відкриттю спортклубів та ігрових майданчиків.
 5. Бажаючим записатися на боулінг (Твер і область) пропонуємо. . .

За допомогою таких нехитрих прийомів можна органічно вплести будь нечитаний ключ в пропозицію без порушень лексичних і смислових норм.

типові помилки

Просування контенту в пошукових системах залежить від грамотно складеного матеріалу, і помилок в цій роботі не повинно бути місця. Однак початківці оптимізатори не завжди знають, як писати сео тексти, не враховують всіх особливостей функціонування пошукових систем і допускають такі недоліки:

 • поділ ключової фрази розділовими знаками;
 • входження запиту постійно в називному відмінку;
 • неправильне форматування тексту;
 • вписування в контент посилання на інші сайти.

Входження запитів ми розглянули. Неправильне форматування тексту представляє собою суцільну "простирадло" з букв і цифр, що не розділену на розділи і абзаци. Читач просто піде зі сторінки, тому що брижі в очах з знаків не дозволить прочитати текст.

Правильний seo текст повинен бути розділений на розділи з заголовками, які складають 4 або 5 абзаців по 3-5 речень в кожному. Пропозиції потрібно складати легким для читання, тобто, не складно-підлеглими. Оптимізатор повинен навчитися виражати думку, по можливості, коротко і ємко: ніхто не буде "ламати мозок" і осмислювати складні структури.

Оптимізатор повинен навчитися виражати думку, по можливості, коротко і ємко: ніхто не буде ламати мозок і осмислювати складні структури

підсумок

Сео оптимізація текстового матеріалу - єдина можливість просунути ресурс в пошукових системах, підняти ранжування сайту в Гугл і Яндекс. Інші кроки по оптимізації є лише додатковим засобом в досягненні успіху по залученню цільової аудиторії.

Прочитайте також:
- Підбір домену за ключовим словом: вибираємо унікальне доменне ім'я
- Аналіз контенту сайту і його переваги, методики
- Гугл: ключові слова
- Статистика ключових слів на Яндексі
- Вивчення змісту тексту за допомогою контент-аналізу
- Як здійснюється підбір ключових слів в Яндекс

Як писати seo тексти?
Написання текстів seo із застосуванням розділових знаків - що робити?