Shopify SEO: остаточне керівництво (2018)

 1. На що зосередитися для вашого магазину Shopify
 2. Чи є Shopify SEO дружнім?
 3. Магазин магазину SEO аудиту
 4. Поза функціями SEO
 5. Канонічні URL-адреси в Shopify
 6. Карта сайту в Shopify
 7. Robots.txt в Shopify
 8. Основна SEO оптимізація для Shopify
 9. Перевірте опис вашої домашньої сторінки
 10. Дослідження ключових слів для вашого магазину Shopify
 11. Оптимізація на сторінці для Shopify
 12. Використовуйте описові назви зображень
 13. Використовуйте тег alt для зображень
 14. Технічні SEO для вашого магазину Shopify
 15. Мапи сайтів
 16. Канонічний URL
 17. www проти не-www
 18. Кращий SEO додаток для Shopify
 19. Кращий технічний додаток SEO для Shopify
 20. Найкраще додаток для сторінки Shopify
 21. Shopify SEO інші ресурси

Чи використовуєте ви Shopify, щоб продавати свої продукти онлайн? Ви хочете продати більше продуктів і перевершити своїх конкурентів? Потім прочитайте це остаточне керівництво про те, як оптимізувати магазин Shopify для пошукових систем!

На що зосередитися для вашого магазину Shopify

У Shopify є три основні області ви можете зосередити свої зусилля на час оптимізації магазину Shopify для SEO (Search Engine Optimization).

 1. Технічні
 2. На сторінці
 3. Зовнішні фактори

Основні кроки для оптимізації магазину Shopify:

 1. Знайдіть ключові слова, які використовуються вашою аудиторією та які відповідають вашим продуктам, категоріям і бренду. Пам’ятайте, що ключові слова, які ви шукаєте, мають намір покупця, тому що ви - магазин.
 2. Оптимізуйте продукти, категорії та інші сторінки для цих ключових слів. Наше додаток ReloadSEO допоможе вам з його.
 3. Переконайтеся, що магазин Shopify технічно здоровий
 4. Створення експозиції в Інтернеті через гостьові блоги, зворотні посилання, соціальні медіа та інші методи.

Ми охоплюємо все про ці кроки в нашій основній Електронна комерція SEO керівництво. Так що якщо ви новачок в пошуковій оптимізації (SEO), то краще, якщо ви починаєте з нашого основного SEO керівництва електронної комерції. Якщо ви шукаєте конкретні поради та рекомендації щодо оптимізації магазину Shopify, продовжуйте читати!

Чи є Shopify SEO дружнім?

Перш ніж заглибитися в пошукову оптимізацію і Shopify, нам необхідно вирішити питання, яке ми багато просимо: "Чи є Shopify SEO дружньою платформою". Так, Shopify є платформою, яка була розроблена з урахуванням SEO, і багато веб-сайтів електронної комерції отримали велике значення завдяки можливостям ранжирування на платформі Shopify. Але чи означає це, що ви нічого не повинні робити? На жаль, вам не потрібно налаштувати деякі речі, щоб зробити ваш магазин Shopify ще кращим.

Магазин магазину SEO аудиту

Перш, ніж ми почнемо оптимізувати основні функції, необхідно виконати глибокий сканування вашого магазину Shopify і подивитися, чи є у вас будь-які існуючі технічні проблеми або вистачає трафіку з пошукових систем. Для цього встановіть наш app ReloadSEO , і ми розпочнемо сканування з нашим власним сканером, який розглядає більше 140 факторів, які є важливими для вашого рейтингу.

Після сканування ви побачите, скільки сторінок сканується. Які проблеми ми знайшли і як їх вирішити. Це може зайняти деякий час, перш ніж результати будуть включені, тому краще, якщо ви почнете робити це негайно.

Під час встановлення ми просимо вас підключитися до облікового запису Analytics і консолі пошуку. Ці два інших джерела даних можуть надати вам також важливу інформацію про стан вашого магазину Shopify для Google та інших пошукових систем.

Порада. Перед тим, як Google та інші пошукові системи перевидадуть індекс вашого магазину Shopify, потрібно деякий час. Для великих магазинів це може бути від 1 до 48 годин. Для невеликих магазинів Shopify це може тривати до 2 місяців.

Поза функціями SEO

Shopify поставляється з декількома основними рішеннями SEO з коробки, але для більшості функціональності SEO, вам потрібно зовнішнє додаток, щоб допомогти вам досягти SEO нірвани. Наступні функції вбудовані в Shopify, тому вам не потрібно турбуватися про них;

Канонічні URL-адреси в Shopify

Що таке канонічна URL-адреса і як вона може допомогти вам визначити високу позицію в пошукових системах? Типовий інтернет-магазин створює тисячі URL-адрес і декілька URL-адрес одного продукту. Припустимо, наприклад, що ви маєте пару штанів і продаєте їх у трьох різних кольорах. URL-адреса цих пар штанів тепер доступна багатьма різними способами: Ви можете отримати доступ до URL-адреси через кольоровий фільтр, через колекцію штанів або прямо з індексу продукту.

Це створює багато дублікатів вмісту в очах пошукових систем. Shopify обробляє це, додаючи канонічну адресу до сторінок, які не є вихідною сторінкою. Таким чином, Google та інші пошукові системи знають, що ці сторінки фактично є копіями оригіналу і не повинні класифікуватись, тільки оригінал має бути ранг.

Карта сайту в Shopify

Карта сайту - це схематичний потік вашого магазину. Пошукова система використовує сканер для індексування вашого магазину Shopify. Для того, щоб сканер відвідав усі сторінки вашого магазину, потрібно під’єднатися до кожної сторінки. Хоча це відбувається більшу частину часу, деякі сторінки можуть бути забуті, наприклад, цільову сторінку або сторінку зібрання, яку ви зробили для особливого випадку або запуску. Карта сайту - це план з посиланнями на всі сторінки вашого магазину і допомагає сканерам пошукової системи величезним чином індексувати всі сторінки. Щоразу, коли ви додаєте продукт, колекцію або сторінку, Shopify додасть її до мапи сайту і оновить його. Таким чином, ви можете бути впевнені, що всі ваші сторінки індексуються Google та іншими пошуковими системами.

Robots.txt в Shopify

Robots.txt - це файл, який дозволяє сканерам пошукової системи знати, які сторінки вашого магазину можна індексувати і які сторінки повинні бути приховані.

Shopify знає, яка сторінка повинна бути прихована і генерує файл robots.txt для цих сторінок. Це має зворотний бік; Якщо ви коли-небудь створюєте цільову сторінку для спеціальної дати або запуску, і ви не хочете, щоб вона була індексована, щоб люди не могли дістатися до неї, у вас немає можливості редагувати власний файл robots.txt.

Позитивною стороною є те, що ви не можете заплутати, ми бачимо, що це трапляється дуже часто, що власники магазинів з інших платформ, як Magento, Prestashop і т.д., блокують пошукові системи, тому що вони забувають видалити деякі правила блокування з роботів. txt

Основна SEO оптимізація для Shopify

Після того, як ми зробили повний аудит магазину і виявили всі технічні помилки, які перешкоджають вашому магазину від ранжування, настав час оптимізувати самі основні функції в магазині Shopify.

Перевірте опис вашої домашньої сторінки

Перш ніж запускати свій магазин, рекомендується перевірити назву домашньої сторінки та мета опис. Цей опис відображається в пошукових системах, коли хтось шукає ваше ім'я в Google. Отже:
Перш ніж запускати свій магазин, рекомендується перевірити назву домашньої сторінки та мета опис З'явиться така в пошукових системах:

Перейдіть до Інтернет-магазину -> Налаштування -> Назва та мета-опис, щоб відредагувати це для вашого магазину. Майте на увазі під час написання назви та мета опису, що потрібно переконати користувача пошукової системи натиснути на ваш сайт. Так що завжди пишіть назву та мета опис, як би ви писали (AdWords) рекламу.

Рейтинг кліків - це показник для Google, який набуває все більшого значення. Якщо ви займаєте позицію 6 за пошуковим терміном, але всі клацають на вашому результаті замість числа 1. Вгадайте, що відбувається? Google відстежує ці кліки і відповідно змінить їх положення. Тому завжди розробляйте опис вашого мета-заголовка, щоб безпосередньо говорити про вашу цільову аудиторію.

Дослідження ключових слів для вашого магазину Shopify

Перш ніж писати вміст, потрібно знати, як ваша аудиторія шукає в Інтернеті. Ви можете зробити це за допомогою інструменту дослідження ключових слів в ReloadSEO. Наприклад; Термін Shopify SEO шукається в США більше 1300 разів на місяць.
Перш ніж писати вміст, потрібно знати, як ваша аудиторія шукає в Інтернеті

Було б цікаво для нас, як ReloadSEO ранжувати за ключовим словом Shopify SEO за допомогою цієї статті, щоб ми могли досягти нашої аудиторії (власники Shopify). Ось чому я назвав цю статтю Shopify SEO і переконався, що я оптимізував цю сторінку і дозволив Google і іншим пошуковим системам знати, що ця стаття має додаткову цінність для власників Shopify.

Ви повинні зробити це для вашого магазину Shopify. Дослідження, які фрази використовує ваша аудиторія, і як часто на місяць може зробити різницю між невдачею та успіхом вашого магазину.

Після вас

Оптимізація на сторінці для Shopify

Багато людей роблять помилку, починаючи зосереджуватися тільки на своїй аудиторії або лише на пошукових системах. Успішний магазин Shopify зосереджується на обох світах. Ніколи не забувайте, що ви продаєте свій продукт людям, а не комп'ютерам, але майте на увазі, що комп'ютери повинні розуміти, про що йде мова. Як ви дозволяєте пошуковій системі знати, за яким терміном ви бажаєте займатися? Ви використовуєте наше додаток ReloadSEO, щоб допомогти вам структурувати вміст таким чином, що ваші відвідувачі та пошукові системи будуть любити.

Оптимізація вмісту - це місце, де ви дійсно можете блищати як власник Shopify. Ви можете додати унікальний контент до своїх сторінок і зробити собі виділення від конкурсу.

Використовуйте описові назви зображень

Пошукові системи можуть зробити багато, але вони не бачать. Для того, щоб вони знали, що показано на зображеннях, потрібно використовувати описові назви зображень. Це не тільки важливо для релевантності конкретної сторінки, але й надає вам доступ до іншого важливого каналу збору відвідувачів: пошук зображень. Багато користувачів пошукової системи шукають зображення, щоб побачити, як виглядає цей продукт.

Використовуйте тег alt для зображень

Для того, щоб веб-сайти стали кращими, пошукові системи мають на меті оптимальне користування. Так що ж відбувається, коли хтось намагається завантажити сторінку продукту магазину Shopify, але зображення неправильно завантажується? Тоді би діставався до бачу alt етикетку! Тег alt використовується не тільки для оптимального користувальницького досвіду, але й для показу релевантності для цієї сторінки. Так що якщо ви продаєте iPhone 6s і ви даєте своєму iPhone образ альт тег: "iPhone 6s", то пошукові системи будуть помічати, що вся сторінка про iPhone 6s і, таким чином, дає вам кращу релевантність і більш високий рейтинг.

Таким чином, ви зробили все правильно і ваш магазин Shopify починає рангу, але почекайте! Незважаючи на високий рейтинг, багато людей натискають веб-сайт вашого конкурента. Часто це пов'язано з нудною назвою та метаописом. Це пропущена можливість! Напишіть всі титульні та метаописання, такі як (AdWords) оголошення. Переконайтеся, що ви використовуєте виклик до дії в кінці опису мета, щоб активувати користувача пошукової системи і дозволити їм натиснути на ваш веб-сайт.

Рейтинг для ваших продуктів має важливе значення для успіху вашого сайту. Користувачі пошукової системи, які шукають назву продукту, часто перевищують рівень купівлі, ніж користувачі, які здійснюють пошук загальних термінів. Наприклад: який пошуковий термін більше призначений для придбання чогось? "Телефон" або "iPhone 6s". Точно

Оптимізація кожного продукту для вищевказаних кроків може тривати довго. Щоб прискорити цей процес, ми розробили ReloadSEO. ReloadSEO дає можливість здійснювати пряме дослідження ключових слів із зовнішньої частини Shopify і допомагає оптимізувати вміст швидким і цікавим способом прискорення роботи.

Трохи нижче в купі придбання є сторінки категорій (звані колекції в термінах Shopify). Ці колекції є дверним прорізом до ваших продуктів, так що ви хочете, щоб ранг високо в пошукових системах. Обсяг цих пошукових термінів часто більше, ніж на окремих ключових словах продукту. Тому конкуренція також вища. Використовуйте вищезгаданий план, щоб почати оптимізувати свої колекції та оцінити їх вище, ніж конкуренція.

Функція блогу в Shopify часто пропускається, і це просто сором! У країні SEO, є приказка: "Вміст є король". Це просто пов'язано з тим, що пошукові системи можуть індексувати вміст найкраще, а тому вміст залишається основним фактором для рейтингу за ключовим словом.

Функція блогу є одним з кращих генераторів вхідного трафіку, які можна розмістити у вашому магазині. Почніть писати статті для свого блогу; огляди продуктів, колекція кращих продуктів там, покупці керівництва або підручники. Це відмінний спосіб відобразити повноваження, отримати більше трафіку для вашого магазину, і ваші клієнти будуть вдячні вам за всю хорошу інформацію.

Технічні SEO для вашого магазину Shopify

Наразі ви повинні сканувати ваш магазин із нашим сканером ReloadSEO і знайшли всі проблеми, які потрібно вирішити.

Мапи сайтів

Як обговорювалося в главі 1, Shopify автоматично створює карту сайту для вашого магазину. Цю карту сайту можна знайти за такою адресою: www.yourstore.com/sitemap.xml. Shopify оновлює карту сайту кожного разу, коли ви додаєте новий продукт, сторінку, блогпост, зображення тощо.

Канонічний URL

Ми часто отримуємо запитання: «що таке канонічний URL?» Ну, можливо, ви чули розповіді про те, як власники магазинів отримували штрафні санкції через дублювання контенту.

Факт полягає в тому, що, коли у вас є великий веб-магазин, часто існує більше способів дістатися до продукту. Наприклад, можна просто переглядати колекції Shopify. Або налаштуйте фільтр, а потім натисніть продукт. В основному, ви знаходитесь на тій же сторінці продукту, але з іншою URL-адресою, пошукова система могла б інтерпретувати це як повторюваний вміст. Це не є оптимальним, оскільки пошукові системи не люблять дублювати вміст, і ви не маєте контролю над тим, яка сторінка отримує рейтинг за яке ключове слово. Щоб запобігти випадковому покаранню, ви можете скористатися канонічною URL-адресою, щоб дозволити пошуковій системі дізнатися, яка сторінка є вихідною сторінкою із вмістом.

Отже, тут корисна канонічна URL-адреса. Канонічна URL-адреса вказує на оригінальний вміст, так що пошукові системи знають, яку сторінку їм потрібно класифікувати. На щастя, власники Shopify не повинні турбуватися про це, тому що Shopify автоматично обробляє канонічні URL-адреси

www проти не-www

Переконайтеся, що налаштування Shopify правильні, і ви перенаправляєте своїх користувачів з не-www до www. Щоб перевірити цю функцію, натисніть кнопку Інтернет- магазин -> Домени та перевірте, чи встановлено прапорець "перенаправити весь трафік".

Кращий SEO додаток для Shopify

Яка програма найкраще підходить для ваших програм Shopify багато в чому залежить від використання програми та способу її використання для оптимізації SEO для вашого магазину Shopify.

З SEO для Shopify у вас є вибір з додатків з двох різних причин:

Кращий технічний додаток SEO для Shopify

Здебільшого ці питання обробляються самим Shopify. Тим не менш, існує низка випадків, коли налаштування за замовчуванням у Shopify не є оптимальними, а в деяких випадках і поганими для вашого магазину Shopify. Саме тут розширення подібні Plug-In-SEO Plug-In-SEO є одним з кращих додатків на ринку Shopify для технічної оптимізаціїВи також можете використовувати загальні інструменти, такі як SEM Rush і Moz, які також допоможуть вам визначити такі речі, як непрацюючі посилання та дублікати вмісту.

В даний час 90% SEO додатків для Shopify підпадають під цю категорію.

Найкраще додаток для сторінки Shopify

Ви маєте найбільш безпосередній контроль над оптимізацією на сторінці. Оптимізація вмісту важлива, оскільки вона впливає не тільки на рейтинг, а й на показник якості AdWords, що призводить до зменшення витрат на рекламу. Ще однією великою перевагою є те, що ваші показники переходів зростуть, оскільки вміст краще написано. Тому хитрість полягає в тому, що ви повинні написати вміст, який фактично шукали. Це означає, що ви повинні зробити правильне дослідження ключових слів в першу чергу. Таким чином ви знайдете теми, пов'язані з вашою галуззю, які фактично шукаються вашою аудиторією. Після того як ви зробили дослідження ключових слів для ваших категорій і блогу, настав час почати писати вміст. Ви хочете переконатися, що ваш вміст написано не тільки для ваших відвідувачів, але і для пошукових систем. Ось тут і наше розширення ReloadSEO входить.

Shopify SEO інші ресурси

Є деякі чудові ресурси, які роблять оптимізацію вашого магазину Shopify набагато простіше, ніж ви думаєте. Для початку ми рекомендуємо ознайомитися з основним SEO керівництвом MOZ, яке можна знайти тут:

https://moz.com/beginners-guide-to-seo

Ознайомившись з керівництвом moz, ви зможете отримати додаткову інформацію про SEO для вашого магазину Shopify за адресою:

https://docs.shopify.com/manual/settings/general/search-engine-optimization

Також не забудьте взяти участь у форумах Shopify на:

https://ecommerce.shopify.com/c/ecommerce-marketing

Таким чином, ви зробили це все вниз в нашому остаточному керівництві SEO Shopify? Тоді, що ви чекаєте, почніть оптимізувати свій магазин Shopify SEO сьогодні з нашою програмою ReloadSEO.

Зображення, якщо існує більш швидкий спосіб оптимізації сторінок продукту, блогу, звичайних сторінок і колекцій. Ну, тепер є! За допомогою програми ReloadSEO для Shopify ви можете робити все вище і більше. Перегляньте програму ReloadSEO у магазині App Store від Shopify.

Ви хочете продати більше продуктів і перевершити своїх конкурентів?
Чи є Shopify SEO дружнім?
Але чи означає це, що ви нічого не повинні робити?
1. Вгадайте, що відбувається?
Як ви дозволяєте пошуковій системі знати, за яким терміном ви бажаєте займатися?
Так що ж відбувається, коли хтось намагається завантажити сторінку продукту магазину Shopify, але зображення неправильно завантажується?
Наприклад: який пошуковий термін більше призначений для придбання чогось?