Що означають наші рівні конкуренції SEO

 1. Рівні конкуренції SEO
 2. Конкуренція дуже проста
 3. Конкуренція досить проста
 4. Конкуренцію легко поміркувати
 5. Конкуренція є помірною
 6. Конкуренція досить складна
 7. Конкуренція дуже складна
 8. SEO не має визначень!
 9. Дан

У Keysearch ви, мабуть, помітили, що ми не тільки надаємо оцінку конкуренції за ключовими словами, але також маємо різні рівні кольору, що відповідають складності ключових слів. Питання, яке ми часто задаємо, це: «Що саме означають рівні конкуренції?».

Її дуже легко подивитися на показники конкуренції за ключовими словами, або поглянути на колір, який ми показуємо на конкурс, і сказати: "Гей, що ключове слово важко оцінити" або "Ей, що ключове слово легко ранжувати". Це все прекрасно і добре, але в цій статті ми хочемо відповісти на це вікове запитання “Що це все означає ?!”.

Рівні конкуренції SEO

Рівні конкуренції SEO

У Keysearch ми маємо 6 різних рівнів конкуренції.

 • Конкурс дуже легкий (світло-синій)
 • Конкурс досить легкий (світло-зелений)
 • Конкурс легко-помірний (зелений)
 • Конкурс є помірним (жовтий)
 • Конкурс досить складний (світло-червоний)
 • Конкурс дуже складний (червоний)

Оскільки SEO постійно змінюється , фактичні діапазони оцінок для цих рівнів можуть дещо змінитися, якщо ми вважаємо, що вони потребують, але здебільшого вони залишаються в тому ж діапазоні.

Конкуренція дуже проста

Це діапазон складності ключових слів Це діапазон складності ключових слів . Ви, напевно, не знайдете багато ключових слів у цьому діапазоні, і якщо ви це зробите, то більшість з них, ймовірно, не отримають тонну трафіку (обсяг пошуку). Це не має значення, хоча, навіть якщо ви знайдете декілька з невеликими обсягами трафіку, вони, ймовірно, все ще варто орієнтувати. Це тому, що ці ключові слова повинні бути неймовірно простими!

Ключові слова в межах даного діапазону мають таку маленьку конкуренцію, що важко не класифікувати їх. Подумайте про це так. Уявіть, що ви потрапили в орфографічну бджолу з 11 людьми, а 10 кращих учасників виграли приз. Не гарантовано, що ви доберетесь до першої десятки, але це також не так складно, якщо ви просто зробите навіть невелику підготовку.

Отримання рейтингу 10 у цьому рівні конкуренції може бути таким же простим, як просто націлювання на ключове слово. Якщо у вас є вік сайту з середньою високою повноваженнями і націлені на ключове слово належним чином, ви, швидше за все, можете оцінити, навіть не будуючи зворотних посилань. Якщо у вас є новий сайт, ви можете, ймовірно, ранг для ключового слова, як це, просто отримавши кілька простих зворотних посилань з сайтів, як Twitter, facebook і т.д. .. Ви, швидше за все, не потрібно робити багато взагалі.

Цей рівень також не повинен тривати довго. Протягом багатьох років рейтинг ключових слів триває довше і довше, але на цьому рівні ви маєте змогу швидко розірвати 10 найкращих , можливо, протягом перших кількох днів / тижнів.

Конкуренція досить проста

Цей рівень конкуренції все ще має бути досить простим, але може зайняти трохи більше ліктьової мастила для виконання роботи Цей рівень конкуренції все ще має бути досить простим, але може зайняти трохи більше ліктьової мастила для виконання роботи. Сайт, який вже має деякі вбудовані повноваження, має бути в змозі проникнути в топ-10 без особливих проблем. Знову авторитет сайту повинен робити більшу частину роботи тут. Можливо, вам знадобиться кілька зворотних посилань, але це не повинно бути проблемою.

Новий сайт, ймовірно, потребуватиме деяких зворотних посилань, щоб розірвати топ-10 на цьому рівні. Вам не потрібно багато, але цей рівень може вимагати більше роботи поза сторінки, ніж перший рівень. Кілька фірмових зворотних посилань (як обговорюється в SEO Crash курс ) і при необхідності можливо ще кілька встановлених зв'язків.

Цей рівень також може зайняти трохи більше часу для ранжування. Сайт авторитету може бути в змозі просунути в топ-10 протягом декількох тижнів, але новий сайт може виглядати трохи довше, ніж це, можливо, навіть кілька місяців.

Конкуренцію легко поміркувати

Це де-небудь починають нагріватися трохи Це де-небудь починають нагріватися трохи. Сайти з гарним обсягом повноважень все ще повинні бути справедливими. Це може зайняти місяць або пару місяців, але лише авторитет може пройти довгий шлях на цьому рівні. Можливо, ви захочете зробити деякі фірмові посилання, отримати Twitter і Facebook посаду або щось, що посилається на сторінку, щоб допомогти.

Веб-сайти з більш низьким до середнього рівня авторитету, ймовірно, потребуватимуть певної роботи на кінці речей. Вам також знадобиться терпіння. Ключові слова в даному діапазоні рівнів конкуренції зазвичай не дозволять вам швидко потрапити в топ-10, якщо ваш сайт не є авторитетом у ніші. Це займе кілька місяців, але терпіння окупається.

Нові сайти повинні підготуватися до довгого шляху. Це конкурсний діапазон нових сайтів повинен бути орієнтований на довгострокові рейтинги. Під цим я маю на увазі ключові слова, які ви дійсно можете набрати після 6-12 місяців, щоб почати реально будувати свій авторитет. Якщо ви маєте новий сайт, вважайте цей діапазон ключовими словами довгостроковими цілями. Ви повинні знайти ключові слова, які отримують значний обсяг трафіку в цьому діапазоні. Ви не зберете їх завтра або навіть на наступному тижні, але ви можете зробити це, якщо ви залишите його на кілька місяців.

Конкуренція є помірною

Це той рівень, на якому ми повинні прощатися з новими сайтами Це той рівень, на якому ми повинні прощатися з новими сайтами. Якщо у вас є новий сайт (менше 6-12 місяців), ви, ймовірно, не повинні думати про будь-які ключові слова в цьому діапазоні. Не сказати, що одного разу вони не будуть здійсненними, але вам потрібно побудувати авторитет, навіть не думаючи про цей діапазон.

Вищі авторитетні сайти можуть втручатися в цей діапазон і веселитися. Ваш авторитет сам по собі, ймовірно, не буде достатньо для того, щоб розірвати топ-10, але деякі будівлі зв'язків можуть отримати вас там. Це не буде за одну ніч, це не буде наступного тижня, але ці ключові слова все ще знаходяться в межах досяжності, якщо у вас є хороший план.

Нижчо-середні сайти авторитетів можуть розглядати цей рівень як довгострокові ключові слова. Це займе багато часу, щоб класифікувати ці ключові слова, але це все одно може бути варто орієнтувати, оскільки багато ключових слів у цьому діапазоні принесе велику кількість трафіку. Створіть творчий підхід із створенням посилань і надайте йому деякий час.

Як правило, після того, як ви зможете почати рейтинг для ключових слів у цьому діапазоні, ви будете ранжирувати багато довгострокових ключових слів у вашій ніші. Ваш сайт буде справедливо встановлено на цьому етапі.

Конкуренція досить складна

Так само, як ми прощалися з новими сайтами на останньому рівні конкуренції, я прощаюся з нижньо-середніми авторитетними сайтами на цьому рівні Так само, як ми прощалися з новими сайтами на останньому рівні конкуренції, я прощаюся з нижньо-середніми авторитетними сайтами на цьому рівні. Працюйте наполегливо, і ви отримаєте цей рівень одного дня. На жаль, ви, ймовірно, ще кілька років від наявності повноважень і зв'язок сік для ранжування цих типів ключових слів.

Це залишає лише вам сайти високих авторитетів. Особисто мені не подобається багато в цьому діапазоні. Чому? Ну, чому я говорю? Є багато якісної риби в морі на нижчому рівні конкуренції. Як тільки ми потрапили в цей діапазон, ми, як правило, боремося з великими хлопцями.

Я буду націлювати лише ключові слова в цьому діапазоні, якщо вони є коштовностями моєї ніші. Наприклад, для сайту з підготовки собак, звичайно, вашою довгостроковою метою є ранжування ключових слів підготовки собак, підготовки щенят тощо. . Ви ніколи не зможете туди потрапити, але, звичайно, ви збираєтеся спробувати.

Тепер, використовуючи той самий приклад, можна сказати, що ключове слово "dog shock collars" потрапило в досить складний діапазон. Для мене особисто, я не витрачаю енергію на боротьбу за це ключове слово, коли є багато інших, які я можу оцінити набагато простіше. Це займе час і зусилля незалежно від повноважень вашого сайту до ранжирування в цьому діапазоні, тому ви повинні вибирати ключові слова з розумом.

Конкуренція дуже складна

Ваш веб-сайт є одним з декількох найбільш авторитетних у вашій ніші Ваш веб-сайт є одним з декількох найбільш авторитетних у вашій ніші? Ні… тоді навіть не думайте про це. Ці ключові слова призначені лише для великих гравців. Це кімната високих роликів пошукової системи. Ключові слова тут будуть не тільки домінуючими високоавторитетними, нішевими відповідними веб-сайтами, але фактичне ранжування сторінок буде суперрелевантним і самим авторитетним.

Якщо ви збираєтеся навіть розважити цей рівень ви, ймовірно, не потрібно робити багато досліджень ключових слів, оскільки це так, оскільки ваш сайт і бізнес знаходяться в точці, де ви можете практично зайняти будь-яке місце у вашій ніші. Якщо ви класифікуєте кілька ключових слів на цьому рівні, привітайте, що ви зробили великий час!

SEO не має визначень!

SEO не має визначень

SEO - це божевільний бізнес, і ніяких визначень немає. Чи можливо, щоб нове місце займало дуже важке ключове слово? Так… Я бачив це, але це надзвичайно рідко. Чи можливо, що сайт з високим авторитетом не може розірвати першу десятку за дуже легким ключовим словом .. так? Я також бачив це. Чому?… Хто знає! Google може бути дуже дивною. Це - викиди, хоча. Це не норма.

Те, що ми виклали в цій статті, має на увазі загальне керівництво, яке дасть вам уявлення про те, що ви маєте реальну спрямованість. Є ніяких гарантій і ніяких визначень, але якщо ви залишаєтеся в межах відповідних рівнів конкуренції для вашого сайту, ви будете налаштовувати себе на найкращі шанси на успіх!

Дан

Я - творець і генеральний директор Keysearch. Ive працював у SEO та інтернет-маркетингу вже більше десяти років. У той час я створив багато інструментів, спрямованих на те, щоб допомогти людям і підприємствам максимально використати свою присутність в Інтернеті. Наша мета в Keysearch полягає в тому, щоб зробити вершину набору інструментів SEO за доступною ціною для всіх!

Останні повідомлення від Dan (\ t бачити все )

Питання, яке ми часто задаємо, це: «Що саме означають рівні конкуренції?
Це все прекрасно і добре, але в цій статті ми хочемо відповісти на це вікове запитання “Що це все означає ?
Чому?
Ну, чому я говорю?
Чи можливо, щоб нове місце займало дуже важке ключове слово?
Ак?
Чому?