Створення і просування інтернет-магазину - ціна?

 1. Привіт, дорогі читачі! Створення і просування інтернет-магазину - ціна? Це перше питання, яке ми...
 2. SEO-розкрутка і її особливості
 3. Створення і просування інтернет-магазину - ціна?
Привіт, дорогі читачі!

Створення і просування інтернет-магазину - ціна? Це перше питання, яке ми задаємо собі перед створенням свого проекту. Нас в першу чергу цікавить не функціонал інтернет-магазину, а його вартість. Це пояснюється тим, що при створенні свого бізнесу, як правило, наш бюджет обмежений.

Я розумію, що великою є спокуса створити сайт самому або попросити друга. Але якщо простий сайт-візитку або свій блог ще можна спробувати створити самостійно, то насичений контентом інтернет-магазин - це результат складної роботи професійних веб-майстрів. І від того, наскільки високий їх професіоналізм, буде у багато залежати Ваша майбутня прибуток.

Також важливо розуміти, що створення інтернет-магазину або сайту це ще не все! Сам ресурс не може «заробляти» гроші своєму власникові при відсутності грамотної, продуманої техніки просування. Сайт повинен «подобатися» не тільки відвідувачам, але і пошуковим системам, щоб зростання цільової аудиторії був активним.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Ефективна підготовка до просування: з чого почати?

професійне створення сайту передбачає опрацювання оригінального дизайну, складання структури з урахуванням необхідних елементів і інші маніпуляції. Ще на першій стадії розробки інтернет-магазину слід провести аналіз конкурентних організацій в першій десятці пошукової видачі. Необхідно звернути увагу на організацію сторінок, обсяг електронного каталогу, принцип його розбивки на окремі категорії, умови доставки і вартість ідентичних товарів.

На підставі отриманих даних фахівці можуть створити по-справжньому потужні сайти, які складуть реальну конкуренцію лідерам видачі. На ранжування інтернет-магазину дуже сильно впливають його комерційні показники, до яких відносяться:

 • процес оформлення замовлень;
 • Контактна інформація;
 • відсутність реклами;
 • ціни на продукцію.

Займатися розробкою стратегії просування годі було до максимального заповнення сайту товарами. В онлайн-магазині не повинно залишатися порожніх категорій.

SEO-розкрутка і її особливості

Залежно від конкурентних запитів і тематичної спрямованості сайту на його просування може піти від двох до шести місяців. Моментально залучити клієнтів зможе лише контекстна реклама. Але краще діяти поетапно, починаючи з вибору регіону та складання семантичного ядра. перед стартом просування сайту слід визначитися з основними ключовими запитами - низько- і середньочастотними. Для інтернет-магазину це найменування товарних груп і категорій, визначених моделей. Після підготовки до просування можна переходити до внутрішньої оптимізації сайту - закономірного поліпшенню його характеристик. Цей процес включає:

 • створення унікального, якісного контенту;
 • HTML-теги;
 • установку аналітичної системи;
 • перелинковку.

При ранжируванні інтернет-магазину завжди враховуються грамотні тексти. Щоб підвищити якість контенту, необхідно використовувати відгуки покупців, по відношенню до яких пошуковики завжди налаштовані лояльно. Можна сформувати спеціальний розділ або передбачити можливість коментувати якості кожного товару.

Створення і просування інтернет-магазину - ціна?

Розкид вартості створення інтернет-магазину великий і залежить від регіону, від того, чи вибере замовник один з готових шаблонів магазину або віддасть перевагу замовити розробку сайту з нуля за своїм тих завданням, замовить чи інтеграцію CRM системи і складу, замовить чи рекламу і просування сайту та т.д.

Можна сказати, що ціна створення інтернет-магазину починається від $ 1000 (з простеньким дизайном і функціоналом). Якщо потрібне створення повнофункціонального магазину з сучасним привабливим дизайном, то вартість його починається від $ 10000. При такому бюджеті Ви отримаєте готову грошову машину. Веб-майстри подбають про аналіз сайтів Ваших найближчих конкурентів, проведуть професійну сео оптимізацію сайту. Ваш магазин через короткий час вийде в ТОП10 в пошукових основних системах.

Ми знаємо, що для отримання стабільного прибутку в майбутньому на початку створення бізнесу потрібні значні інвестиції.

Бажаю натхнення, впевненості в своїх силах і успіхів у Вашому бізнесі!

Олена Краєва

SMARTБЛОГ

Створення і просування інтернет-магазину - ціна?
Створення і просування інтернет-магазину - ціна?
Створення і просування інтернет-магазину - ціна?