Топ-10 безкоштовних плагінів WordPress, які необхідно мати

Список плагінів WordPress:

Це гарячий список з 10 плагінів кожен веб-сайт або блог WordPress повинен бути встановлений. Ці плагіни нададуть веб-сайту або блогу необхідні переваги, щоб зробити його більш потужним в Інтернеті. Є 1000s плагінів WordPress доступні БЕЗКОШТОВНО, але це мій список з 10, які я вважаю, повинні бути встановлені принаймні. Ви можете здійснювати пошук безкоштовних плагінів за адресою Каталог плагінів WORDPRESS.org .

1: Max Blogpress Оптимізатор Ping

Коли ви створюєте нову публікацію, ваш блог пингуватиме та сповіщатиме всі служби ping про те, що оновлено. Це спонукає пошукові системи та різні каталоги / служби блогу правильно індексувати оновлений блог.

Коли ви редагуєте існуючу публікацію, воно не надсилатиме непотрібний пінг службам ping і зберігатиме блог.

Коли ви публікуєте майбутню публікацію, редагуючи мітку часу, вона почне вказувати лише тоді, коли ваша публікація з'явиться в майбутньому. Це не буде зайвим пінг багато разів, коли ви плануєте повідомлення, як WordPress робить за замовчуванням.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //www.maxblogpress.com/plugins/mpo/ ”]

2: Все в одному SEO Pack

Автоматично оптимізує ваш блог WordPress для пошукових систем (Search Engine Optimization).

Деякі функції:

 • Підтримка типів спеціальних повідомлень
 • Розширені канонічні URL-адреси
 • Точні налаштування навігаційних посилань сторінок
 • Вбудований API, тому інші плагіни / теми можуть отримати доступ і розширити функціональність
 • Тільки плагін для забезпечення SEO інтеграції для сайтів електронної комерції WP
 • Безпека безпеки
 • Підтримка CMS-стилі WordPress установки
 • Автоматично оптимізує назви для пошукових систем
 • Генерує META теги автоматично
 • Уникає типовий дублікат вмісту, знайденого в блогах WordPress
 • Для початківців, вам навіть не доведеться дивитися на варіанти, це працює з самого початку. Просто встановіть.
 • Для досвідчених користувачів можна налаштувати все
 • Ви можете перевизначати будь-який заголовок і встановлювати будь-який опис META і будь-які потрібні ключові слова META.
 • Зворотна сумісність з багатьма іншими плагінами, наприклад Auto Meta, Ultimate Tag Warrior та іншими.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/all-in-one-seo-pack.zip ”]

3: Tinymce Advanced

Цей плагін додає 16 плагінів до TinyMCE: Advanced HR, Advanced Image, Advanced Link, Розширений список, Контекстне меню, Емоції (Smilies), Дата і час, IESpell, Layer, Nonbreaking, Print, Search and Replace, Стиль, Таблиця, Візуальні символи та XHTML Extras. '

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/tinymce-advanced.3.4.2.1.zip ”]

4: Мапи сайту Google XML

Цей плагін буде генерувати спеціальну карту сайту XML, яка допоможе пошуковим системам, таким як Google, Bing, Yahoo і Ask.com, краще індексувати ваш блог. За допомогою такої карти сайту набагато простіше сканерам переглядати повну структуру вашого сайту та отримувати його більш ефективно. Плагін підтримує всі види створених WordPress сторінок, а також користувацькі URL-адреси. Крім того, він повідомляє всі основні пошукові системи кожного разу, коли ви створюєте повідомлення про новий вміст.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/google-sitemap-generator.3.2.5.zip ”]

5: Акісмет

Akismet перевіряє ваші коментарі на веб-службі Akismet, щоб дізнатися, чи вони виглядають як спам чи ні, і дозволяє переглядати спам, який він ловить під екраном адміністратора вашого блогу "Коментарі".

Основні нові функції Akismet 2.5:

 • Історію стану коментарів, щоб можна було легко побачити, які коментарі були захоплені або очищені компанією Akismet, а які спамміровані або ненаписані модератором
 • Посилання виділені в тілі коментаря, щоб виявити приховані або оманливі посилання
 • Якщо ваш веб-хост не може дістатися до серверів Akismet, плагін автоматично повторить спробу під час підключення
 • Модератори можуть бачити кількість затверджених коментарів для кожного користувача
 • Звіти "Спам" і "Спам" тепер містять більше інформації, щоб покращити точність

PS: Вам знадобиться Ключ API Akismet.com використовувати його. Ключі безкоштовні для персональних блогів, при цьому платні підписки доступні для підприємств і комерційних сайтів.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/akismet.2.5.3.zip ”]

6: Завантаження

Багато типів файлів не можна завантажити як звичайне посилання. Розширення файлів, такі як gif, pdf, xml, gpx, html…, як правило, відкриваються безпосередньо в браузері і не завантажуються.

Плагін WP “Filedownload” відкриває для кожного типу файлів діалогове вікно “SaveAs”. Ви можете легко вставляти посилання для завантаження за допомогою короткого коду в кожному повідомленні WordPress.

Додатково для кожного завантажувального файлу створюється лічильник завантажень, який також може відображатися в повідомленні і контролюватися в області адміністрування.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/filedownload.zip ”]

7: Sexy Bookmarks | кнопки електронної пошти, закладки та спільного доступу

До ваших повідомлень, сторінок, індексів або будь-якої комбінації цих трьох елементів додано привабливе меню соціальних закладок.

Хоча назва може бути трохи "гострим" для деяких, SexyBookmarks виявився знову і знову, щоб бути надзвичайно корисним і успішним інструментом в отриманні ваших читачів, щоб насправді представити ваші статті на численні сайти соціальних закладок.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/sexybookmarks.4.0.5.9.zip ”]

8: посилання всередині

LinkWithin - це віджет блогу, який відображається під кожним повідомленням, посилаючись на пов'язані історії з архіву вашого блогу.

 • Показати пов'язані історії під кожною публікацією!
 • Не дозволяйте своїм минулим історіям переходити до відходів!
 • Ми отримуємо та індексуємо всі історії з вашого архіву блогу, а не лише останні історії, роблячи їх доступними для нових або випадкових читачів вашого блогу, які не зможуть зіткнутися з ними.
 • Збільшення переглядів сторінок, утримання читачів
 • Віджет посилається на історії, які є актуальними та цікавими для читачів певної публікації, підтримуючи їх у своєму блозі та збільшуючи трафік.
 • Елегантний, ненав'язливий дизайн
 • Наш віджет мінімально оформлений і вписується в дизайн вашого сайту.
 • Безкоштовно і легко встановити

Віджет є безкоштовним і безкоштовним. Це займе хвилину, щоб отримати віджет і працює на вашому блозі, ніякої реєстрації не потрібно!

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //www.linkwithin.com/learn ”]

9: WP-Optimize

Цей простий, але ефективний плагін дозволяє очистити базу даних WordPress і оптимізувати її без phpMyAdmin. Також перейменовує будь-яке ім'я користувача.

WP-Optimize - це інструмент очищення та оптимізації бази даних WordPress 2.9 ++. Це не вимагає PhpMyAdmin для оптимізації таблиць бази даних. За допомогою декількох клацань миші ви можете видалити посадові ревізії, коментарі в черзі спаму, не схвалені коментарі.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/wp-optimize.0.9.2.zip ”]

10: Tweet & Like & Google +

Додає кнопку "Подобається в Facebook", кнопку "Twitter" і кнопку "+1" на вмісті ваших сайтів. У ньому є можливість додати служби Bookmarking AddThis.

Додаток "Tweet & Like" додає кнопку "Подобається в Facebook", кнопку "Twitter" і кнопку "+1" на вмісті ваших сайтів. Якщо ви налаштували його відображатися у верхній або нижній частині кожного вмісту, ви можете обидва відображатись у верхній і нижній частині вмісту. Кнопки Tweet і Like можна також додавати на бічну панель за допомогою віджетів. Можна встановити стиль кожної кнопки (Facebook, Twitter, Google +1) на сторінці налаштувань. Він також додає можливість додавати службу AddThis Bookmarking разом з кнопками Tweet & Like.

[button style = ”btn-default btn-xs” icon = ”glyphicon glyphicon-share-alt” align = ”left” type = ”link” target = ”true” title = ”Отримати плагін NOW!” link = ”http: //downloads.wordpress.org/plugin/tweet-like.zip ”]

Звичайно, є близько 20-30 плагінів більше я рекомендую для кожного сайту WordPress або блог, але це 10 я відчуваю, що ви повинні бути встановлені. Ось ще один чудовий список Must Have Plugins, Топ 20 плагінів для установки на ваш блог WordPress .

Коментар нижче про те, які плагіни ви рекомендуєте.

Список плагінів WordPress:  Це гарячий список з 10 плагінів кожен веб-сайт або блог WordPress повинен бути встановлений