TrustRank - чи довіряє Google Вашому сайту? Ось як побудувати Авторитет

 1. Google довіряє вашому сайту? Якщо ні, то вам потрібно побудувати свій TrustRank
 2. Ось як почати будувати свій TrustRank сьогодні
 3. Нудні Сторінки - Ваш сайт має ці сторінки?
 4. Посилання
 5. Соціальне залучення
 6. Соціальне спільне використання
 7. Коментарі до блогу
 8. Тримайте ваш блог або сайт оновлено
 9. Скільки часу ви зареєстрували свій домен?
 10. Зробіть Ваш Whois публічним
 11. Відвідування гостя
 12. TrustRank Takeaways
 13. Схожі повідомлення

Google довіряє вашому сайту? Якщо ні, то вам потрібно побудувати свій TrustRank

Я використовував, щоб перевірити результати пошуку і вибухнути головою об стіну цікаво, чому мій сайт не був рейтингу. Мої статті були добре написані, і на сторінці SEO було майже ідеальним, і все ж я все ще не показав або принаймні не там, де я думав, що я повинен бути в SERPS. Насправді, було багато статей вище, ніж у моїх, що, коли я дивився на нього, насправді не було SEO оптимізовано зовсім ще вони б'ють мені руки вниз. І причина цього була TrustRank Google довіряв цим іншим сайтам вище мій.

Коли Google довіряє тому, що ви робите, ви маєте чимало доказів. Якщо ваші цільові рейтинги низькі, і ви зробите помилку, вони беруть на себе великий час. Ви бачите, SEO є великим, але без TrustRank , на вашій стороні, єдиними конкурентами ви б'єте ті, які не довіряють.

Подивіться на великі сайти Huffington Post, який у цій статті розповідає про шляхи поліпшення рейтингу вашого сайту . Huff Post має декількох авторів, жоден з цих хлопців дійсно SEO експерти не оптимізують свої посади, крім виконання основ, але вони миттєво ранжуються майже завжди на першій сторінці, оскільки їм довіряють.

Тож уявіть, що ви могли б досягти, якщо ви знали кілька SEO-трюків, і BIG G довірили вашому сайту і тому, що ви робите.

Ось як почати будувати свій TrustRank сьогодні

TrustRank - це спосіб боротьби з веб-спамом у Google.

Нудні Сторінки - Ваш сайт має ці сторінки?

Чи є на вашому сайті сторінка " Про мене ", " Політика конфіденційності" , " Умови надання послуг" (де це потрібно) і " Відмова від відповідальності" ? Ваші контактні дані на вашому сайті ?. Google шукає ці сторінки. Вони можуть бути нудними сторінками, але Google знає, що спамери не можуть піклуватися про ці сторінки і тому не створюють їх. Створіть ці сторінки, якщо ви ще цього не зробили. Є багато ресурсів в Інтернеті, які допоможуть вам сподобатися Безкоштовний генератор політики конфіденційності Ви також можете відвідати The Generally Політика конфіденційності TermsFeed

Слід також зазначити, що Google Adsense Publishers повинні мати a Політика конфіденційності на своїх веб-сайтах. Так створюйте всі перераховані вище сторінки.

Посилання

Посилання є величезним сигналом TrustRank, оскільки він продовжує потік інформації

Google - це все про користувальницький досвід. Вони хочуть, щоб ви знайшли найбільш релевантну інформацію, яка охоплює те, що ви шукаєте. Посилання є величезним сигналом TrustRank, оскільки він продовжує потік інформації. Посилання на надійний сайт перетворює ваш сайт на ресурс. Відвідувачі можуть знайти релевантну інформацію в інших джерелах, а не в глухих куточках.

Посилання на сайти новин - це дуже гарна ідея, оскільки це найпопулярніші сайти в Інтернеті. Використання цієї стратегії підключення підвищує ваші шанси отримати зворотні посилання з надійних сайтів. Це святий Грааль зворотних посилань і дійсно побудувати ваш TrustRank

Соціальне залучення

Ви повинні бути активними у всіх формах соціальних медіа. Налаштуйте соціальні сторінки так, щоб вони відповідали вашому бренду. За потреби використовуйте той самий логотип і заголовки з вашого сайту. Використовуйте посилання на свій профіль для посилання на домашню сторінку своїх сайтів. Ви хочете не сумніватися, що ці соціальні канали відображають ваш сайт. Будьте активними, активні, обмінюючись своїми повідомленнями та коментуючи відповідні теми. Соціальне залучення генерує трафік, і Google отримує інтерес.

Будьте активними, активні, обмінюючись своїми повідомленнями та коментуючи відповідні теми. Соціальне залучення генерує трафік, і Google отримує інтерес. Зосередьтеся на якісних посадах, час, витрачений на одну або дві великі пости, добре витрачений час, замість того, щоб створювати багато постів одночасно. Як завжди якість виграє день. Звичайно, якщо у вас немає великих наступних або ви є новими каналами, може бути важко отримати соціальну участь, яку ви шукаєте. Я рекомендую вам до голови Quora і створити сторінку. Quora - це питання та відповіді Ви також можете зробити невеликий соціальний блог, щоб створити резервні копії своїх публікацій. Просто дотримуйтесь кількох членів у вашій ніші, а потім задайте своє запитання і запитайте відповіді. Добре написана задіяна нитка Quora класифікується виключно на Google.

Соціальне спільне використання

Ви можете дійсно turbo звинувачуєте ваші соціальні sharings з Вірусний вміст Bee Ось як це працює Як зробити ваші блоги Перейти Вірусний - Майже

Коментарі до блогу

Коментарі до ваших статей дуже важливі. Вони показують відвідувачам, що на вашому сайті є активність, вони показують відвідувачам, що читачі слухають те, що ви говорите. Коментарі додають цінності статтям, часто розширюючи те, про що ви писали з ідеями та думками. Вони також є відмінним способом дати конкретні відповіді на будь-які запитання. Якщо ви боретеся, щоб ваші відвідувачі прокоментували, просто запитайте їх через ваші соціальні канали. Якщо питання задано в Twitter, просто надішліть відповідь на запитання: "Ви можете перенести питання до розділу коментарів статті, щоб я міг дати більш широку відповідь"

Коментуючи інші блоги у вашій ніші, це відмінний спосіб генерувати коментарі у своєму блозі. Це також можливість побудувати деякі зворотні посилання. Але будьте обережні з типом посилань, які ви будуєте. Занадто багато блогерів шукати робити слідувати за посиланнями, тому що вони передають сік, але вони важко знайти, так що для вас, щоб мати маси, які не збалансовані з не слідувати посилання це проблема для вашого профілю профілю. Зробіть все, що ви робите органічним і природним. Якщо ви не впевнені, що різниця між не слідувати і робити наступні посилання, то ви можете перевірити мій Що таке посилання і не слід переходити за посиланнями? статті.

Ще один чудовий спосіб отримати реальні коментарі - приєднатися до спільноти блогів, як Power Affiliate Club на Facebook

Тримайте ваш блог або сайт оновлено

Я бачу занадто багато блогерів, які створюють нову статтю, і це те. Я завжди повертаюся до повідомлень і оновлюю їх. Причина цього полягає в тому, щоб просто вдихнути в них нове життя, і тому, як час проходить, і я краще і краще в блогах і дізналися більше, я знаходжу, що я просто маю більше сказати і розширити оригінальну ідею, яку я написав о.

Будьте послідовними під час публікації. Google любить бачити послідовність, тому повертайте їх, щоб побачити, що ви написали або змінили.

Скільки часу ви зареєстрували свій домен?

Якщо ви збираєтеся зареєструвати свій домен протягом 2 плюс років, то це повідомляє G, що ви стоїте навколо, тому що ви витратили гроші. Один рік реєстрації говорить їм, що це може бути короткий термін дозволити, і це не збирається будувати довіру. Покажіть Google, що ви прагнете до того, що ви створили.

Зробіть Ваш Whois публічним

Будьте прозорими, вам нема чого приховувати, чи не так? Приватний Хто є це опція, яка часто продається як функція захисту для зупинки спамерів, але вона часто розглядається як червоний прапор.

Відвідування гостя

Отримайте відомості про те, що ви робите, і створюйте свій бренд. Гостьова публікація - відмінний спосіб принести нову кров на ваш сайт, а також створити відповідні посилання. Гостьові блоги - це чудовий спосіб побудувати нові відносини з іншими блогерами, які можуть призвести до нових можливостей.

TrustRank Takeaways

TrustRank - це просто спосіб боротьби з веб-спамом. А дотримуватися всіх вимог, які допоможуть вам поліпшити свої рейтинги - це просто здоровий глузд. Створіть ті нудні сторінки, політику конфіденційності, сторінку "Про мене" та інші. Будьте прозорими. Будьте справжніми і органічними в отриманні зворотних посилань. Створюйте якість і створюйте свій бренд. Якщо ви будете дотримуватися всіх пунктів цієї статті, ви дійсно не можете піти не так.

Дайте мені знати, як ви потрапите, якщо у вас є якісь питання, залиште їх у розділі коментарів, щоб ми могли охопити широку аудиторію.

З повагою

DexterRoona

DexterRoona

Схожі повідомлення

Резюме

Назва статті

TrustRank - чи довіряє Google Вашому сайту?

Опис

TrustRank є способом боротьби зі спамом у мережі Google. Ось як створити довіру з Google

Автор

DexterRoona

Назва видавця

Інфобуни

Логотип видавця

Google довіряє вашому сайту?
Нудні Сторінки - Ваш сайт має ці сторінки?
Скільки часу ви зареєстрували свій домен?