Високочастотні запити: реальне просування в ТОП

  1. Наскільки це необхідно?
  2. З чогось потрібно починати?
  3. Коли зареєстрований домен?
  4. Обсяг проіндексованих сторінок
  5. Контент: а скільки треба?
  6. Увага до перелинковке!
  7. Вперед до успіху!

Багато хто вважає, що потрапити в ТОП, та ще й по високочастотним запитам - це щось за гранню реальності, доступне лише особам, посвяченим у це таїнство якимись силами понад, наприклад, Сегаловіч або Садовським. З одного боку, це вірно - ні сіло ні впало виявитися в ТОПі, та ще й з висококонкурентними запитами навряд чи вийде. Проте, надприродних здібностей не буде потрібно - треба просто бути готовим до експериментів і запастися золотим терпінням.

У давні часи, коли був доступний тільки один вид освітлення - свічки (не рахуючи скіп) популярністю користувалася приказка про гру, яка не варта свічок. Ставилося це до деяких азартних ігор, виграш в яких не міг перекрити витрат на свічки, при яких відбувалися карткові баталії. Прагнення потрапити в топову десятку по не тільки високочастотним, але і висококонкурентних запитах часом буває таким же нераціональним.

Наскільки це необхідно?

Якщо гарненько все обдумати, то іноді можна прийти до цікавого висновку - просування сайту по низькочастотних запитах може виявитися набагато вигідніше для SEO-бюджету. Чи не доведеться воювати з конкурентами за «місце під сонцем», а результат буде набагато краще і стабільніше. Крім того, за такими запитами трафік відвідувачів буде високоінверсіонним і якісним. Та й витрати цілком прийнятні, як в цілому, так і по кожному конкретному залученому клієнту.

Низькочастотні запити привабливі тим, що їх семантичне ядро ​​дуже просто збільшити, хоча саме по собі воно і так досить велика. Розширення бібліотеки пошукових слів дозволяє ненав'язливо домагатися більшої відвідуваності користувачами сайту, який просувається. Однак є такі сфери, в яких з низькочастотними запитами краще не зв'язуватися. Наприклад, запит «спортивне обладнання» настільки поза конкуренцією, що продавати може тільки він, а не даремні в даному випадку відповідні і близькі за змістом НЧ і СЧ-запити. Людина, якій потрібна дерев'яна двері не буде ходити навколо, а заб'є в пошуковий рядок саме це словосполучення. Йому буде цілком достатньо сайтів з перших двох сторінок пошукової системи, і не виникне потреби використовувати ще якісь додаткові запити. Це дуже важливо і треба мати на увазі, займаючись розробкою сайту . Але, все-таки, відсоток тематичних сайтів, яких можна просувати низькочастотними запитами, набагато більше.

Іноді керівництво компанії, підігріваючи свої амбіції, необгрунтовано включається в погоню за ключовими позиціями в ТОПі по високочастотним запитам. При спробах домогтися престижного місця геть забувається головна мета - збільшити прибуток і оборот. Але якщо фінансування обмежене в силу того, що бізнес тільки починає розвиватися - краще не випробовувати долю, а працювати, дотримуючись дуже легке правило: якщо клієнт, що потрапив на сайт з подачі SEO, приніс прибуток меншу, ніж кошти, витрачені на його залучення, треба негайно міняти тактику. Дуже багато значить конверсія, тому спочатку треба домогтися того, щоб сайт дійсно продавав, а потім вже намагатися пробитися в ряди «передовиків» високочастотного ТОПу.

З чогось потрібно починати?

Зазвичай творці сайтів просувають по високочастотним запитам головні сторінки своїх «творів». Чи не станемо загострювати увагу на великих інтернет-магазинах, що мають зазвичай висококласних SEO-фахівців в необхідній кількості. Розберемо послідовність дій середньостатистичного користувача, який вирішив просунути в ТОП свій особистий сайт. Для початку потрібно зайнятися збором і аналізом інформації. Яндекс або Гугл в допомогу. Потрібно «забити» в пошуковик потрібний високочастотний запит і проаналізувати сайти, що займають лідируючі позиції. Кращий варіант - знайти успішні шаблони і привести у відповідність з ними свій сайт.

Коли зареєстрований домен?

Існують досить популярні високочастотні запити, при використанні яких нещодавно створеного сайту потрапити в ТОП просто не вийде. Якщо в «передовиків» перебувають «старі», трирічні і більш сайти, а просувний ресурс не проіснував ще й року, швидко увійти в ТОП не вийде. Однак, вік сайту - єдине, про що не треба дбати, адже цей параметр збільшується без жодних зусиль з боку. Тому, чим швидше починати займатися розвитком ресурсу - тим краще, адже навіть розробка дизайну не забирає стільки часу, як розкрутка.

Обсяг проіндексованих сторінок

Якщо лідируючі сайти мають в своєму активі велику кількість сторінок - від трьохсот і більше, ясно, що при наявності на просувати сайті всього лише десяти-п'ятнадцяти сторінок про попадання в ТОП по високочастотному запиту доведеться забути.

Контент: а скільки треба?

При роботі з сайтом абсолютно безглуздо забивати сторінки копіпастом або створювати їх, не заповнюючи контентом. Статті на сайті повинні бути унікальними, відповідно до тематики, з чітко продуманою структурою. Для надійної індексації пошуковими системами треба дотримуватися обсягу знаків на сторінці в межах трьох тисяч, але не менше тисячі. Перед тим, як опублікувати, тексти необхідно показати «Яндекс.Вебмайстер» - це дасть можливість зарезервувати звання першоджерела, насамперед, в «очах» пошукача. Треба якомога ретельніше вивчити сайти, що займають перші позиції у видачі, і врахувати, що саме такий обсяг контенту вітається алгоритмом «Яндекса» на поточний момент, значить, він і повинен стати орієнтиром. Бажано прорахувати щільність і кількість ключових слів.

Увага до перелинковке!

Треба придивитися до того, яку схему внутрішньої перелинковки застосовують сайти-передовики. Як правило, використовуються гіперпосилання з внутрішніх сторінок на, зазвичай, головну з застосуванням анкора, що містить високочастотний запит.

Вдумливий аналіз всіх параметрів, не тільки вищеназваних, і порівняння лідерів з аутсайдерами, які займають 50-ті і нижче позиції у видачі, призведе до складання власної формули успішного сайто-просування. Звичайно, треба мати на увазі, що при зміні алгоритмів пошукових систем потрібно буде заново займатися аналізом параметрів первостранічних передовиків видачі, щоб максимально підлаштувати до них рідний сайт.

Вперед до успіху!

Домогтися підвищення видачі можна, для цього потрібно провести успішну внутрішню оптимізацію, вдумливо використовувати шаблони сайтів-переможців, визначених програмою SERP Parser і вдало використовувати гіперпосилання. Для успішної конкуренції з суперниками по галузі, які займають лідируюче положення, стосовно перших двох позицій потрібна підвищена увага самого власника сайту. Якісно впровадити посилання допоможе оптимізатор. Треба мати на увазі, що таке просування цілком реально, але зажадає вкладення коштів і витрат часу для оптимальної подачі розроблюваного сайту.

Наскільки це необхідно?
З чогось потрібно починати?
Коли зареєстрований домен?
Наскільки це необхідно?
З чогось потрібно починати?
Коли зареєстрований домен?
Контент: а скільки треба?