Вся правда про ТОВ Просування Журнал одного муркетолога

  1. Хто за просування, а ми за зниження!
  2. Про оплату за дзвінки

Хто за просування, а ми за зниження

Хто за просування, а ми за зниження!

В продовження теми демотиваторів про цікавих гравців ринку, які залишили глибокий слід в гаманцях і душах клієнтів, хотілося б сказати про ТОВ «Зниження» *. Це доблесні продовжувачі справи компанії початку нульових « зліт ракети «. Це товариші, яким вдалося повністю «очорнити» «пітерське» SEO. Коли вони вам дзвонять, то називають себе по різному «ТОВ Просування», «Інтернет центр», « Інтернет консалтинг «,» ТОВ Розкрутка »,« ТОВ Оптимізація »(на 2011 рік - головний сайт перейменувався на« ПІАР-РУХ »Про як!), Що втім не змінює суті. Коли я був в Санкт Петербурзі, то познайомився і 3 години спілкувався з колишньою їх співробітницею, яка відкрила після звільнення з цієї контори свою SEO-компанію. Їх сайт являє собою джерело прийомів щодо підвищення власної значущості в очах клієнта! Вчіться, поки вони живі :)

У 1998 році утворився Google, а ТОВ Просування вже «займалося» просуванням сайтів ...

Спочатку успішно працювало юрособа ТОВ «Просування», вони переманювали клієнтів у конкурентів (обзвоном). Говорячи що покупні ПОСИЛАННЯ - «це погано, за це Яндекс банить». Вони ж «посилання не купують», а займаються цікавою справою - розміщенням новин на «своїх сайтах». На ділі вони робили розділ типу каталогу посилань на сайтах клієнтів (каталог статей) і розміщували там статті на обнародувано сайт. Як то до мене звернулася клієнтка, яка встигла з ними «попрацювати». Коли я зайшов на її сайт - я ахнув! Замість того щоб просувати її сайт, вони просували СВІЙ, розмістивши на її сайті пачку статей про посиланнями на себе! Зрозуміло тепер що сайт www.proraskrutka.ru в ТОП20 висить постійно!

Вони збудували ефективну (для себе) схему договорів, за якими вони клієнту нічого не повинні (там була така строчка, над якою я плакаль: «Якщо ми не змогли вивести ваш сайт за 3 місяці, ви маєте право вимагати у нас, щоб ми вивели його за 6 місяці в »). Менеджери компанії зазвичай розраховували на клієнтів, купівшіхся на дешевизну (готових витрачати 10 замість 50 т.р. в місяць), навмисно вибирали самі низькочастотні запити і.т.д. За 2007-2010 роки ними було придумано багато новаторських маркетингових ходів по обдурювання клієнтів. Потім, фірма себе дескридитувати (ТОВ Просування стало лайливим не тільки в середовищі оптимізаторів, а й в середовищі клієнтів). навіть скандал був з виданням SEONEWS , Яке опублікувало компрометуючі матеріали (правда чомусь їх видалило потім), а також «бурління» в оптимизаторская співтоваристві, яке дружно оголосило ТОВ Просування структурою небажаної для сотруднічества.Но інвесторам і засновникам ТОВ Просування було на їх думку на $ рать :) День то не пахнуть! Успіх був перенесений на нові офіси (7 офісів в СПБ і 2 в Москві працювало вже на 2010 рік) під новими назвами і вивісками, сайтами і логотипами. Головна сторінка її дочки - www.proraskrutka.ru (10-е місце по слову «розкрутка сайтів» на 24.03.2011) - яскравий приклад перемоги білих дорвеев над алгоритмами Яндекса .

Компанії з цього конгломерату регулярно проводять між собою кубки по тарганам бегам футболу, пейнтболу та іншої фізкультури . Ті, хто виграє ставлять у себе на сайті пам'ятник кубок самі собі. У компанії крім потогінний пресингу існує ще своя корпоПратівная культура! Прямо МакДональдс в сфері SEO! Одне залишилося загальним - ці компанії (якщо у них запитати, звичайно) входять до «групи білих» (так вони себе називають). А всю роботу по розкрутці сайтів у них робить «Інтернет центр» (або «технічний центр»), тобто група оптимізаторів, кожен з яких веде 60-100 проектів, а в кінцевих офісах сидять тільки менеджери, які збирають гроші і оббирають клієнтам допомагають розлучитися з грошима :)

Про оплату за дзвінки

Вони першими зробили потужні call-центри, які з 2008-го року «бомблять» всю корпоративну Москву (потім Московські компанії робили слабкі спроби повторити цей успіх). Уявіть собі дзвоніть вам якась пітерська контора типу «ТОВ Оптимізація» і каже (як завжди) що ваші оптимізатори купують посилання і вас щас Яндекс кааак забанити! Ви відмовляєтеся розмовляти ... Через півгодини (по тій же базі, в якій вони роблять позначку) дзвонить який-небудь менеджер з « Інтернет Центру »І пропонує продати вам ... ДЗВІНКИ. Ось так вони базу і просівають! Це навіть не модне слово « лідогенераціі »- вони слава богу не встигли його очорнити! Після того, як ви купуєте у них пачку дзвінків ... їхні менеджери call-центру, представляючись потенційними клієнтами починають ці дзвінки відпрацьовувати! Та так, що не причепишся! (Інформація на кінець 2009 року, може бути зараз вони «виправилися», але навряд чи).

Група «білих компаній» навіть створила власний «незалежний рейтинг SEO-компаній»! В якому ... звичайно ж себе поставила на п'єдестал (не забувши попередніх героїв, групу компаній РБС / БДБД ).

Після них випалену землю і клієнти, коли до них телефонують інші seo-компанії з СПБ насторожуються і бачать в кожному реченні з СПБ підступ. Бійтеся великих комбінаторів!

Чудовий сайт, присвячений Священному »Союзу білих компаній» - www.souzseo.ru (сайт струму не оновлювався рік)

ru (сайт струму не оновлювався рік)

Відгуків про ТОВ Просування достатньо багато в Рунеті, але варто просто глянути на WordStat:

Відгуків про ТОВ Просування   достатньо багато   в Рунеті, але варто просто глянути на WordStat:

Напевно це те, що змусило компанію змінити себе назву на ТОВ Піар Рух. Але не свою СУТЬ ...

* Думка автора засноване на його особистому досвіді і може не збігатися з думкою співробітників Групи Білих Компаній :)