WordForward - контент для сайту. Наповнення та тексти. Сео копірайтинг

  1. Закисание або залипання мозку
  2. Гойдалка для мозку
  3. французький жим
  4. Виснажливі інтелектуальні тренування
  5. Процедури на чистому повітрі
  6. Електронна дієта
  7. Правильне харчування

Закисание, залипання, деградація і атрофія - короткий і дуже ймовірний шлях сучасного мозку. Здавалося б, блага інформаційного століття повинні допомагати нам еволюціонувати. Однак зараз ми стоїмо на порозі стадії вимирання. Мозок людини або розвивається, або атрофується і повільно вмирає, третього не дано. Дай шанс ЙОМУ вижити!

Закисание або залипання мозку

«Закисание» або «залипання» мозку відносно молодий термін. Але для покоління «міленіум» цілком зрозумілий. А означає він короткочасну нездатність нервових клітин головного мозку сприймати або генерувати інформацію. І все б нічого, якби «залипання» не набула в масовий характер.

Під час Інтернету, Google, Wikipedia та інших благ IT-цивілізації ми розслабили свій мозок. Багато почнуть розповідати, що навпаки - гаджети та девайси допомагають пізнати світ. Однак забезпечуючи нас великою кількістю інформації, вони ж і грають погану службу ...

Щось схоже на теорії «закисання» мозку було використано в період «холодної війни». У ті часи в СРСР було все секретно. Навіть дуже-дуже секретно. Таким способом намагалися боротися з всюдисущими шпигунами. Американці ж навпаки - намагалися втопити противника в інформації. Вони публікували все що можна і не дуже. Це робилося щоб противник не міг виділити з потужного потоку інформації : Де істина, а де мішура.

Сьогодні ж інформація взагалі вийшла за рамки відчутного. Наш мозок поки що не здатний одночасно обробляти великі масиви інформаційних потоків. І якщо ЙОМУ не допомагати, то він втомиться боротися з інформаційними ударами. А далі, ВІН розслабляється і здається.

Але саме гірші це наслідки «закисання» мозку - атрофія і дегенеративні хвороби мозку (Альцгеймера, Паркінсона). А з ними ми ще не вміємо боротися. Що ж робити?

Гойдалка для мозку

Вчені Швейцарського національного університету (та й не тільки вони), стверджують, що мозок можна накачати. Тільки накачати не як шину в авто, а як м'язи в спортзалі. Тому, якщо хочете уникнути "залипання" мозку - робіть з ним зарядку, гуляйте на свіжому повітрі і правильно харчуйтеся.

французький жим

Одне з найкращих і корисних вправ для вашого мозку - вивчення іноземної мови. По-перше, в процесі вивчення задіюються обидві півкулі мозку. Це дозволяє розвивати як творче, так і логічне мислення.

По-друге, без іноземної мови ні гідної освіти , Ні кар'єри сьогодні не бачити. Тут варто використовувати ті ж блага цивілізації. В інтернеті дуже багато ресурсів, з якими навчання буде простим і цікавим.

Виснажливі інтелектуальні тренування

Інтелектуальні ігри, ребуси або квести допомагають розвивати раціональне мислення. Багато топові менеджери Німеччини та Австрії влаштовують цілі корпоративні ліги шахістів. А в Сполученому Королівстві до сих пір в моді змагання з розгадування кросвордів. В Японії в іменитих корпораціях практикується древня гра рендзю.

Процедури на чистому повітрі

У запорошених міських офісах мозку не вистачає кисню. Тому намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі. Активний відпочинок або заняття спортом стимулюють кровообіг і забезпечують насичення організму киснем. Що в свою чергу приводить у захват клітини кори головного мозку.

Електронна дієта

Постарайтеся менше використовувати гаджети у вільний час. При можливості замініть електронну книгу паперової. Згадайте це неповторне відчуття, коли відчуваєш типографический запах нової книги. Вийдете з чатів і соцмереж. Краще наживо поспілкуйтеся зі своїми близькими і рідними, адже будь-які емоції, один з кращих засобів від «закисання» мозку.

Правильне харчування

Правильне харчування допоможе стати не тільки струнким, але і розумним. Наприклад, горіхи мають великий запас вітамінів В і Е, які стимулюють пам'ять і захищають клітини головного мозку від руйнування.

Мед містить багато глюкози, яка допомагає «розгойдувати» і запускати мізки. Тому, замініть ранковий кава на зелений чай з медом і сухофруктами. Також введіть в свій раціон морську капусту, розмарин, червоний виноград, лимон, спаржу, імбир, рибу і часник.

Життєво важливий елемент для мозку - вода. Адже мозок складається на 90% з води і зневоднення організму, в першу чергу, загрожує виснаженням мозку. Кожен офісний працівник повинен випивати 5-8 склянок води в день.

Але найголовніший ворог для вашого мозку - це алкоголь. Хоча багато фахівців рекомендують випивати близько 100 гр червоного сухого вина. Насправді спирт безповоротно руйнує клітини головного мозку, а з ними зникають всі ваші нинішні і майбутні досягнення.

А ще більше читайте, спілкуйтеся з цікавими людьми, відвідуйте виставки, лекції та семінари. Так ви не тільки допоможете своєму мозку вижити, але і в повній мірі насолодитися всіма благами нашої унікальної IT-цивілізації.

Щоденна зарядка для мозку - вкладення в ваше майбутнє!

Що ж робити?