Завантажити безкоштовно All In One SEO Pack Pro Плагін WordPress

 1. ВАЖЛИВО!
 2. Про плагін seo pack pro
 3. Основні настройки seo pack pro
 4. Налаштування головної сторінки All In One SEO Pack Pro
 5. Налаштування заголовків плагіна wordpress seo
 6. Налаштування користувацьких типів записів seo pack pro
 7. Налаштування зображень seo pack pro
 8. Верифікація Вебмастера seo плагіна wordpress
 9. налаштування Google
 10. Налаштування індексування (noindex) seo pack pro
 11. Розширені настройки seo pack pro
 12. налаштування ключів
 13. І останній розділ в плагіні seo pack pro - управління модулями:

Вітаю друзі, сьогодні в статті мова піде про черговий seo плагін wordpress, який називається All In One SEO Pack Pro. Перш ніж розповідати про нього, хочу звернути вашу увагу на те, що є на цьому сайті виходила стаття про yoast seo pack. Ви можете ознайомитися з нею за цим посиланням: Yoast Seo Pack: безкоштовне преміум оновлення 4.9 (Дана стаття не розповідає про те, як користуватися цим плагіном, з її допомогою ви можете лише оновитися до останньої версії, але при цьому рекомендую ознайомитися з додатковими посиланнями, які ведуть на огляди компонентів для плагіна).

Після того, як ви скачаєте плагін за посиланням в кінці поста, встановіть і активуєте його у себе на сайті (в комплекті йде ключ активації, але він не працює - попереджаю заздалегідь, щоб потім не було питань), ви побачите ось такий напис:

З приводу ліцензійного ключа я вже написав; що ж стосується поновлення плагіна, то як тільки у мене з'явиться його нова версія, я відразу ж викладу її на в загальний доступ.

ВАЖЛИВО!

Створено відкритий канал в месенджер Telegram, при вдалому тестуванні всі плагіни і теми будуть викладатися саме на нього. Настійно рекомендую підписатися на канал, щоб бути в курсі останніх змін на сайті і появи нових оглядів.

Про плагін seo pack pro

Я намагаюся тестувати відразу кілька різних плагінів для wordpress seo, для того, щоб у відвідувачів сайту була можливість вибирати для себе, ніж їм буде зручніше користуватися.

Якщо порівнювати його з плагіном yoast seo pack, то у того набагато приємніший інтерфейс я б так сказав, ніж у All In One SEO Pack Pro. Але! Судити не мені, вибирайте те, що вам подобається і користуйтеся в задоволення.

Єдиний загальний мінус, який я б виділив полягає в тому, що це плагіни західних розробників і вони орієнтовані в першу чергу на взаємодію з пошуковою системою Google.

Основні настройки seo pack pro

Основні настройки seo pack pro

Відразу зазначу, я цей seo плагін wordpress не переводив, він уже йшов з перекладом.

Що ми з вами бачимо на скріншоті вище?

 • Ліцензійний ключ - пропускаємо - це поле - воно нам ні до чого.
 • Канонічні url - зазначає галочку в обов'язковому порядку (якщо клікніть на знак питання поруч з полем, то відразу виявите відсилання до google, про яку я говорив вище).
 • Заборона пагінацію URL - я б відзначив галочкою цю вкладку, щоб видалити нумерацію з url.
 • Наступний пункт - зміна url, я б відзначив цю галочку.
 • Використовувати заголовок за замовчуванням (до даного пункту йде примітка російською мовою, в якому пояснюється, що, мовляв, у вашої теми wordpress можуть бути власні настройки - так що краще скасувати кнопку відключити).
 • Використовувати розмітку Schema.org - Обов'язково вкажіть.
 • Вести журнал подій - остання кнопка - я б не став активувати цю кнопку, щоб не навантажувати сайт.

Налаштування головної сторінки All In One SEO Pack Pro

Налаштування головної сторінки All In One SEO Pack Pro

 • Тема головної сторінки - можете ввести свій власний, який душа забажає.
 • Опис головної сторінки - знову ж можете заповнювати чи ні (я б заповнив).
 • Використовувати статичну головну сторінку - якщо включити, то зможете ввести додаткові налаштування (особисто я включати не став - сенс - у мене блог, а не сайт компанії - мені це не потрібно).

Налаштування заголовків плагіна wordpress seo

Налаштування заголовків плагіна wordpress seo

Цей розділ описувати особливого сенсу немає, так як по кожному пункту до нього йде досить повне пояснення російською мовою.

Налаштування користувацьких типів записів seo pack pro

Налаштування користувацьких типів записів seo pack pro

А ось цього розділу я б приділив особливу увагу, так як якщо у вас інтернет магазин на wordpress або каталог на wordpress обов'язково відзначте галочками необхідні поля, так як це значно спростить вам процес виведення сайту в пошукових системах.

Налаштування зображень seo pack pro

Налаштування зображень seo pack pro

Так само корисний для seo пункт і так само рекомендую виставити галочки.

Верифікація Вебмастера seo плагіна wordpress

Верифікація Вебмастера seo плагіна wordpress

З огляду на специфіку країни, навряд чи користувача або веб майстра зацікавлять все 3 пункту, хіба що Google (особиста думка).

налаштування Google

налаштування Google

Ну, теж як би не чого особливо сказати, налаштовуйте так, як вам зручно. У моєму випадку, я на Google особливо не орієнтуюся, сприймаю його не так вже завзято, як, наприклад, років 5-7 назад. Мені все-таки більше цікавий Яндекс.

Налаштування індексування (noindex) seo pack pro

Налаштування індексування (noindex) seo pack pro

Тут, як і в ряді попередніх розділів все гранично просто - клікаєте на значок "?", Читаєте коментар від розробника вибираєте для себе - треба вам це чи ні.

Я не ставлю перед собою мету написати в цій статті, що потрібно відзначати, а що ні, тому що не уявляю призначення сайтів або інтернет магазинів більшості відвідувачів цього сайту. Кожен вибирає для себе, що необхідно для нього з налаштувань плагіна All In One SEO Pack Pro, а що ні.

Розширені настройки seo pack pro

Розширені настройки seo pack pro

До кожного з пунктів йде опис, так що складнощів з налаштуванням цього розділу так само не бачу. Виникнуть питання - питайте в коментарях.

налаштування ключів

налаштування ключів

Вимкніть, якщо ен хочете використовувати цю функцію, але перш прочитайте, що вона означає і подумайте чи потрібно це вам.

Третій розділ плагіна All In One SEO Pack Pro про продуктивність. У ньому вказані всі дані про поточний стан вашого сайту або магазину.

І останній розділ в плагіні seo pack pro - управління модулями:

І останній розділ в плагіні seo pack pro - управління модулями:

Самий "смачний розділ" плагіна. Тут ви можете вибрати для себе те, що вам необхідно на сайті:

 • XML-карта сайту
 • соціальні мета
 • Robots.txt
 • редактор файлів
 • Імпорт та експорт
 • Блокувальник шкідливих ботів
 • продуктивність
 • Відео карта сайту

txt  редактор файлів  Імпорт та експорт  Блокувальник шкідливих ботів  продуктивність  Відео карта сайту

До речі, на відміну від того ж yoast seo pack robots.txt доведеться налаштовувати ручками ..

Після того, як ви активуєте і налаштуєте те, що вам потрібно на сайті, то рекомендую перейти до будь-якої записи на сайті і подивитися як ви можете її поліпшити. І, знову таки, посилаючись на yoast seo підказок з налаштування запису не буде.

Рубрики на сайті так само можна налаштовувати, але це ми вже проходили десь в середині статті, коли я писав про те, які записи можна налаштувати під плагін.

Ну, як би на цьому все.

Сьогодні, в перший раз за весь час посилання на all in one seo pack pro скачати , Буде вести на канал в Telegram. Так що приєднуйтесь 🙂

Що ми з вами бачимо на скріншоті вище?