Знайте різницю між SEO і SEM

  1. Оптимізація пошукової системи (SEO)
  2. Маркетинг пошукової системи (SEM)

У Tribute Media, ми часто задаються питаннями про веб-маркетинг-дивно, правда? Як експерти в нашій галузі, ми вважаємо, що відповідальність за освіту не тільки наших клієнтів, але й широкої громадськості. У будь-який час ми можемо зробити комусь послугу, навчаючи їх новим про маркетинг свого бізнесу в Інтернеті, це добре зроблена робота.

Ми часто стикаємося з нестачею розуміння основних принципів пошукового маркетингу (SEM) і Оптимізація пошукової системи (SEO) . Це два дуже важливі терміни у світі цифрового маркетингу і можуть означати багато нового трафіку для бізнесу. Щоб не отримати всіх філософських на ситуацію, але ми можемо з упевненістю постулювати, що всі SEO є SEM, але не всі SEM обов'язково є SEO.

Кращий спосіб подумати про це - думати про SEM як про директора або власника компанії. Ця компанія використовує SEO, Pay-Per-Click рекламу, соціальні медіа маркетинг, контент-маркетинг і веб-дизайн. Кожен із співробітників працює разом, і всі вони працюють на SEM.

Ми розбили SEO та SEM для вас, щоб ви могли краще зрозуміти та відрізнити різницю.

Оптимізація пошукової системи (SEO)

Цей термін або лякає людей, або викликає бачення «веб-гуру», що занадто повно, що говорить вам, що саме вам «потрібно» робити, щоб бути гарантованим першим місцем на вечірці, яка є сторінкою результатів пошуку Google.

Кращий спосіб пояснити цей термін можна підсумувати, сказавши, що це процес підготовки вашого сайту до досягнення кращих результатів у Google за допомогою органічного пошуку. Це означає, що ви не платите за результати. Ви просто дозволяєте пошуковим ботам робити свою справу, читаючи і ранжуючи інформацію на вашому сайті, розміщуючи вас на сторінці результатів пошуку (SERP), де вони вважають за потрібне.

Різні складові SEO є численними, але основна ідея полягає в тому, щоб мати великий вміст, хорошу кількість якісних зворотних посилань, а також оптимізацію на місці, яку пошукові машини роблять любов'ю. Чим краще ваш вміст і чим авторитетніше ви перебуваєте в очах Google, тим краще шанси вашого сайту досягти високого рейтингу в органічних результатах пошуку.

Маркетинг пошукової системи (SEM)

Як вже було сказано раніше, SEO є компонентом SEM, але є й інші фактори, які складають стратегію SEM компанії. Основною передумовою SEM є те, що його єдина мета полягає в тому, щоб отримати більш високу видимість і трафік на пошукових системах, будь то за допомогою органічного або платного трафіку.

Ось тут і відбувається реклама з оплатою за клік, оскільки вона дозволяє компаніям з правильним бюджетом отримувати прем'єр-місце для певних ключових слів. Версія Google для реклами з оплатою за клік приходить у вигляді її платформи оголошень (офіційно відома як Adwords), яка значною мірою встановлює стандарт для SEM всюди.

Як вони це роблять? Google має розкіш у розміщенні великих обсягів даних, які все сприяють тому, наскільки компанія повинна буде запропонувати найкращі шанси на одне з своїх оголошень. Очевидно, що перше місце на першій сторінці для певного ключового слова буде досить дорогим, і великі корпоративні компанії потраплять у поєднання. Є також більш конкретні ключові слова, які можуть бути орієнтовані географічно, щоб маленькі рибки також отримали шанс отримати частину.

Так що ж таке винос? SEO не оплачується і використовує інформацію, знайдену на вашому веб-сайті. SEM, з іншого боку, враховує як SEO, так і платні результати пошуку.

** Це було відредаговано 01/09/2018 для точності. **

Як вони це роблять?
Так що ж таке винос?