В Ужгороді збільшено кількість нарядів

Опубликовано: 03.11.2016

Щодня через блокпости Слов'янської оперативної зони проїжджає понад 230 громадян, а враховуючи те, що на території обслуговування знаходиться велика кількість пансіонатів і баз відпочинку, то на вихідні та святкові дні пасажиропотік збільшується вдвічі, повідомляє Слов'янський відділ поліції ГУНП в Донецькій області, перейдите uzhgorod.eu.

Так при перевірці по базах даних було виявлено 22 людини, які підтримують зв'язок з незаконними збройними формуваннями, а також виявили 12 викрадених мобільних телефони, які були викрадені протягом останніх п'яти років в основному на територіях центральної та східної України.

Дані про виявлені злочини внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, за всіма фактами будуть прийняті процесуальні рішення згідно чинного законодавства.

Поліція закликає громадян, з розумінням ставиться до затримок у дорозі, поліцейські працюють заради вашої безпеки. Щоб як можна швидше ви змогли пройти перевірку на посту, у вихідні та святкові дні на блокпостах Слов'янської оперативної зони буде збільшено кількість нарядів.

 

Если вы отыскали ошибку, пожалуйста, выделите кусок текста и нажмите Ctrl+Enter.

rss